Jump to content
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Pandaxpx

Admin Minecraft

Community Reputation

14

About Pandaxpx

 • Other groups Płeć Piękna
 • Birthday 10/31/2004

Recent Profile Visitors

94 profile views
 1. No tylko działać dalej. Zarąbiste mistrzuniu.
 2. Ogólnie nie mam nic do zarzucenia, gdy ktoś prosi o pomoc to odpisuje, wydaje się miły, nie wdaje się w żadne spory (bynajmniej ja nie widziałam) zdarza mu się przeklinać (bardzo rzadko). Jestem na TAK.
 3. Napisałeś że chcesz pomagać a jak ktoś prosi o pomoc to praktycznie zero reakcji. Mówisz że poziom kultury na serwie jest słaby a sam jesteś arogancki w stosunku do innych graczy, a piszesz że chcesz pomagać. Nawet często upominam ciebie za wulgarne odzywki. Opinie na twój temat na serwerze są mieszane, a jednak to w jakim świetle siebie przedstawiasz jest ważne. Ja jestem na NIE.
 4. Tak jak pisali u góry drenn, wesoły i knox ostatnio troche na broiłeś, lecz porównać to co jest teraz z tym co było kiedyś no ja widzę poprawę nie duża lecz widze. Często sie udzielasz to fakt, starasz sie, a to sie chwali. Wyrobiłeś sobie nie za dobrą opinie na serwerze no to minus. Może warto dać ci sznase? Ja jestem na TAK, lecz moim zdaniem można byłoby dać ci taki okres próbny abys wykazał się, ( nie jako chatmod, tak poprostu abyś wykazał sie bardziej) pokazał trochę większa poprawę. To wszystko z mojej strony.
 5. Czasem przeklina i wyzywa na chacie, ale ogólnie miła i przyjacielska. Julia udzielaj sie częściej na chacie ;) . Ja ogólnie jestem ZA.
 6. Bardzo dziękujemy użytkownikowi - Pandaxpx, Za dotację na nasze forum w ilości: 17,00 zł, Dzięki tobie możemy dalej się rozwijać oraz ulepszać nasze forum, jak i serwery! Pozdrawiamy, Administracja How2Kill.pl Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie. How2Kill© https://how2kill.pl/

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...