Jump to content
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

.Flow

Użytkownik

Community Reputation

9

Recent Profile Visitors

69 profile views
 1. Imię: Jakub Nick z gry: .Flow Wiek: 16 Czy byłeś adminem na innych serwerach: Tak, byłem adminem na innych serverach. SteamID: STEAM_1:0:463642658 Link do Steam: https://steamcommunity.com/id/hajperrooodobryyyygraczinio/ Link do GT: https://www.gametracker.com/player/.Flow/145.239.236.193:27080/ Znajomość SM (0-10): 7/10 Czy znasz regulamin w stopniu perfekcyjnym?: Regulamin znam w stopniu perfekcyjnym. Kilka zdań o Sobie: Mam na imię Jakub. Gram na waszym serverze już spory okres czasu. W giereczce mam przegrane ponad 4kh. Dlaczego Ty: Jestem częstym bywalcem servera ONLY MIRAGE i bardzo często spotykam się z sytuacjami ,gdzie na serverze nie ma aktywnego żadnego z adminów. Potrafię grać w cs'a i odróżnienie skillowego gracza od tego latającego na cheatach. Wydaje mi się ,że wiele graczy mnie kojarzy na servie. Liczę na rozpatrzenie mojego podania pozytywnie.
 2. Gracz ma wiele przegranych godzin w giereczke myślę ,że bezproblemowo odróżniłby skillowego gracza od tego latającego na cheatach. Moim zdaniem powinien dostać szanse. Jestem na tak.
 3. Twój Nick: .Flow Twój SteamID: STEAM_1:0:463642658 01:20 53 0 active 196608 Nick admina banującego: CONSOLE Serwer na którym zostałeś zmutowany: ONLY MIRAGE Powód otrzymania mute: obraza Pełna Data (Godzina, Dzień): 15-03-2020 16:58 Mapa: Mirage Opis Sytuacji: Gram sobie po stronie TT i nagle mój kolega dostaje permbana powód obraza 1minutę później ja dostaje muta i knebla na zawsze. Rozumiem ,że wyzywałem gracza ale bez przesady ,żeby za coś takiego dostać muta i knebla na zawsze. Liczę na szybkie obeznanie się z moim odwołaniem od muta.<3
 4. Jest często obecny na serverze, według mnie powinien dostać szanse. Jestem na tak
 5. Raczej mi się nie zdażyło
 6. Myślę ,że dobrą opcją by jak najszybciej pozbyć się cheaterow byłoby dodanie do komend servera komend typu votekick voteban . W chwili gdy na server wbiłby oczywisty cheater gracze mogliby go porostu się pozbyć.
 7. Cześć, Mam na imię Jakub. Mam 16 lat. Obecnie mieszkam w Warszawie.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...