Jump to content
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

LEKTER

Użytkownik

Community Reputation

4

About LEKTER

 • Other groups Użytkownik
 • Birthday 05/27/2004

Social Media

Recent Profile Visitors

44 profile views
 1. Super wywiadzik Czekam na kolejny taki wywiadzik Pozdro
 2. Popieram, bo np taki cheater zbanowy byl wchodzi na forum tutaj patrzy poscika i leci na serwa znow. Jak dla mnie troche dziwne to ale wybor nalezy do ciebie.
 3. Imię: Hubert Nick z gry: L E K T E R Wiek: 16 lat w maju Czy byłeś adminem na innych serwerach: Owszem byłem admin / Właściciel. SteamID: STEAM_1:1:525832615 Link do Steam: https://steamcommunity.com/id/lekter1337/ Link do GT: https://www.gametracker.com/player/L E K T E R/91.224.117.82:27050/ Znajomość SM (0-10): 8/10 Czy znasz regulamin w stopniu perfekcyjnym?: Przeczytane kilka razy, więc można powiedzieć, że tak Kilka zdań o Sobie: Nazywam się Hubert z czego wynika z pierwszego wymagania :D. Składam podanko, by wspomóc Casp3rowi w aktywności serwera. Chodzę na treningi piłki siatkowej ( aktualnie KORONAWIRUS ). Dlaczego Ty: Mimo braku Administracji na tym serwerze postanawiam pomóc Opiekunowi jak i Właścicielowi serwera w rozwoju
 4. Dostane wypłatę od wujka to wpłacę coś

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...