Jump to content
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

alcoholic

Użytkownik

Community Reputation

2

Wideo użytkownika

About alcoholic

 • Birthday 04/17/2004

Social Media

Recent Profile Visitors

23 profile views
 1. Imię: Radosław Nick z gry: eneshan/alcoholic (Miałem na tamtym nicku więcej godzin) Wiek: 15 Czy byłeś adminem na innych serwerach: Tak SteamID: STEAM_1:1:472678333 Link do Steam: https://steamcommunity.com/id/gokutinderlvl11/ Link do GT: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.236.193:27080/top_players/?query=alcoholic (Wiem że mało mam godzin , ale staram się nadrabiać mam teraz inny nick ale mam mało godzin na nim i teraz podbijam je) Znajomość SM (0-10): 7 Czy znasz regulamin w stopniu perfekcyjnym?: Wiadomo każdy jest człowiekiem nie wszystkiego nie zapamięta i kilku punktów regulaminu mogę nie pamiętać Kilka zdań o Sobie:Mam na imię Radosław mam 15 lat. Moimi zainteresowaniami są : Kuchnia Molekularna , DownHill, Urbex , Informatyka (troszeczkę) pochodzę z Bydgoszczy jestem typem człowieka otwartego na nowe znajomości. Dlaczego Ty: Dlaczego ja? , ponieważ jestem opanowny nie wybucham jak nie którzy w moim wieku i chciałbym pilnować porządku na serwerze oraz pomagać osobą na serwerze bo wiem jak to jest graczem i jak się denerwujemy gdy nie ma Administratora (Znam te drugie dno na serwerze) , mam sporo czasu aktualnie jak i poza "KoronaWakacjami" oraz umiem pracować w grupie , chętnie się biorę do zadań mi nadanych. Brakuję trochę administratorów z rana o godzinach 8 - 12 , 13. P.S Wiem że to wygląda jak podanie tylko pod admina , że będę mieć dalej wywalone na forum ale będę chciał też napisać podanie na redaktora (jak macie) oraz przepraszam za jakieś błędy ortograficzne.
 2. Imię: Radosław Nick z gry: alcoholic Wiek: 15 Czy byłeś adminem na innych serwerach: Tak SteamID: STEAM_1:1:472678333 Link do Steam: https://steamcommunity.com/id/gokutinderlvl11/ Link do GT: https://www.gametracker.com/player/alcoholic/91.224.117.82:27050/ (Wiem że mało mam godzin , ale staram się nadrabiać) Znajomość SM (0-10): 7 Czy znasz regulamin w stopniu perfekcyjnym?: Wiadomo każdy jest człowiekiem nie wszystkiego nie zapamięta i kilku punktów regulaminu mogę nie pamiętać Kilka zdań o Sobie:Mam na imię Radosław mam 15 lat. Moimi zainteresowaniami są : Kuchnia Molekularna , DownHill, Urbex , Informatyka (troszeczkę) pochodzę z Bydgoszczy jestem typem człowieka otwartego na nowe znajomości. Dlaczego Ty: Dlaczego ja? , ponieważ jestem opanowny nie wybucham jak nie którzy w moim wieku i chciałbym pilnować porządku na serwerze oraz pomagać osobą na serwerze bo wiem jak to jest graczem i jak się denerwujemy gdy nie ma Administratora (Znam te drugie dno na serwerze) , mam sporo czasu aktualnie jak i poza "KoronaWakacjami" oraz umiem pracować w grupie , chętnie się biorę do zadań mi nadanych. P.S Wiem że to wygląda jak podanie tylko pod admina , że będę mieć dalej wywalone na forum ale będę chciał też napisać podanie na redaktora (jak macie) oraz przepraszam za jakieś błędy ortograficzne.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...