Jump to content
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

KNOX

Admin Minecraft

Community Reputation

4

1 Follower

Recent Profile Visitors

9 profile views
  1. Imperium jest cały czas powiększane, mamy już inne mapy wyścigów łódek gdzie można wygrać diaxy, niektórzy wygrali nawet stak diaxow! Obecnie powstają kolejne farmy i mamy firmę ZagKnox S.A. Która zatrudnia pracowników do pomocy w imperium. Jak napisał Zagryziak pracownicy dostają dom itd. Obecnie mamy już tyle pracowników ze musieliśmy wybudować kolejne osiedle dla nich. Wszystkich chętnych do pracy zapraszamy! Dodam jeszcze ze mamy farmy trzciny, wełny i inne. Załączam te same zdjęcia co Zagryziak bo on dostał 1000 bloków a ja nie, wiec zgodnie z tym co powiedział mi pewien admin, każdy gracz z imperium musi wstawić zdjęcia aby dostać bloki nawet jak to jest to samo. Do tego załączam jeszcze zdjęcie mojej piwnicy. Obecnie mam już skrzynie z dwóch stron a na końcu znajdują się elytry i mój full set, trójząb i łuk. Jeżeli ktoś chce nawiązać z nami (z imperium) współpracę zapraszam do kontaktu! —————————————————— Oto Zagryziakowo-Knoxowe Imperium znajdujące się na koordynatach 550 380!!! Są: 2 domy wieśniaków (Kołchozy) , Procharka, Mob Grinder, Expiarka, Stadnina koni (gdzie można kupić konie, lamy i muły), nowy super tryb Wyścig Łódek - 5 osób na raz mozę się ścigać na jednej mapie (map będzie więcej, kordy 550 270), wieża, akwarium, a do tego podziemne farmy zwierzat i roslin, a wszytsko to połączone podziemnymi korytarzami w razie ataku wrogich graczy, oprócz korytarzy jest też mur który otacza imperium, będzie jeszcze mozliwosc zatrudnienia się jako pracownik w imperium (pracownik dostanie wyżywienie, działke, set żelazny, i godziwe wynagrodzenie). Zapraszam jeszcze raz na wyścigi łódek Xd
  2. Nawet nie czytałem podania ale jak widzę ten nick to jestem na tak! Dopiero teraz przeczytałem i ma racje z tym ze po 24 jest rozpoerdziel, wszedłem raz o 1 i na chacie same wulgaryzmy i wogóle niski poziom kultury.
  3. Może daj się lepiej poznać, udzielaj się więcej na chacie i pokaż swoją postawą ze naprawdę chcesz być chatmodem. Pozdrawiam Knox73
  4. Tutaj zgodzę się z wesołym, ma racje co do tego ze byłeś toxic bo wypychałeś graczy AFK ze spawnu i ich zabijałeś itd. Takich sytuacji było więcej z tego co mi wiadomo. Niekoniecznie z wypychaniem ze spawnu ale ogolnie z biciem. Udzielasz się dosyć często na chacie i jesteś chyba codziennie aktywny wiec jeżeli się starasz i zobaczymy twoją poprawę na jeszcze lepsze niż teraz i nie będzie na ciebie skarg to ja jak najbardziej jestem za.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
  • Create New...