Jump to content
VIP NA NASZYCH SERWERACH ZA DODANIE W NICKU ---> How2kill.pl
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Nnn

Sponsor

Community Reputation

3

About Nnn

 • Other groups Użytkownik,
  Donator
 • Birthday 06/19/1984

Recent Profile Visitors

67 profile views
 1. Jestem na Nie dla tego gracza. mimo wszystko zbyt mało gra.
 2. Za przeproszeniem co k...a? punkt o braku kultury? to idąc taką skrajnością można wszystko pod ten punkt poddać, nawet brak "ukłonów" do drugiej postaci(oczywiscie jest to już z mojej strony wymyślane, ale chodzi o sam podpunkt, gdyby znalazł się jakiś nazi psychol. pozwoliłem też sobie zrobić mały research, znalazłem sobie w słowniku języka polskiego słowo srać i jest on jak najbardziej dopuszczalny w grach Więc za przeproszeniem, ktoś tu powinien wyjąc kija z du*y i tak, teraz jestem bardziej wulgarny. Co do tematu dalszego. Ostatnio znów byłem świadkiem jak ktoś napisał caps lockiem, po czym sekundę później przeprosił, a mimo to, dostał mute i ja mowie o takich przypadkach, a nie gdzie sytuacja jest taka, że gość dostaje kilka razy upomnienie, a mimo to ciągle pisze zdania capsem. Ja osobiście zamiast caps-locka używam shiftu, a zdanie zaczynam pisać dużą literą, wIĘC, MOŻĘ mi się zdarzyć, że nie zauważę, że pisze capsem, zwłaszcza jak spoglądam na inny monitor, o takie mi przypadki chodzi, a nie o sytuacje z trollami, którzy po prostu specjalnie piszą capslockiem, bo szukają atencji, takich J... prądem . Mi po prostu chodzi o to, żeby chatmodzi nie przesadzali ciągle z tekstem "caps off" "caps" etc. Naprawdę można rozróżnić sytuacje jednorazową od sytuacji w której ktoś specjalnie spamuje, bo szuka atencji.
 3. Witam, Jako że nie ma działu skarg na administracje mc(powinna byc) Dziś po godz 20, otrzymałem od chatmoda Zwiastuna mute na 15min za zdanie "gorzej będzie miał z wysraniem... będzie miał zatwardzenie przez niego" Proszę o podkreślenie słowa "wulgarnego" bo rozumiem, że to nowa zabawa? Mutowanie za Capsa miało być ogarnięte, dalej nie jest, leci mute na 15min lub więcej do tego bez ostrzeżenia, nawet jak ktoś naprawdę niechcący napisze capsem jest już ukarany. To teraz słowa kolokwialne tez są zakazane? Może jeszcze za zapożyczenia będą muty rozdawane, a może bany? Nie jest to dziś juz pierwsza taka akcja. P.s. Dostałem info, że miałem to napisać bezpośrednio do Kraty, ale stwierdziłem, że lepiej będzie, jeżeli to będzie na forum. P.s. 2 Ktoś mi wypomina, że to tylko 15min, nie zesram się racja, ale jeżeli nie będzie sytuacja ogarnięta to z czasem będzie większa samowolka. Pozdrawiam :]
 4. Cześć, czołem, no siema, w końcu postanowiłem się zarejestrować na forum, nie chciało mi się swojego nicku dawać, bo jestem zbyt leniwy, wiele osób zna mnie pod nickiem napalm... Większość czasu przesiaduje na discordzie how2kill, gram też na serwerze mc, od how2kill, inni mogą mnie znać z innych for, pozdro debeka grubasie . Jestem chamski, wulgarny, pyskaty etc. taką mam nature, lubie sobie poprzeklinać pod nosem, na kanale głosowym, lubię też gnębić osoby, które uważam, za głupie :). Ot tyle ode mnie. Pozdro mordeczki.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...