Jump to content

Cs 1.6 Only DD2

Zapraszamy na Serwer Only DD2 1.6!!!
Kliknij Poniżej, aby przejść do działu Cs 1.6 DD2!.

Przejdź do działu

Antycheat na naszych serwerach!

Wprowadziliśmy, antycheat'a na nasze serwery!
kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Czytaj wiecej

Nasz discord!

Dołącz do naszego discorda już dziś!
nasz serwer discord jest cały czas ulepszany, tak byście mogli miło spędzać u nas czas.

Dołącz teraz
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Ezik96

Banned

Community Reputation

92

Ezik96 last won the day on April 27 2020

Ezik96 had the most liked content!

1 Follower

About Ezik96

 • Birthday 12/15/2002

Social Media

Recent Profile Visitors

359 profile views
 1. Ezik96

  [Q&A] Black

  [P] czemu ,,Black'' a nie na przykład ,,White''? [P] kogo lub co oglądasz na YouTube? [P] jaką masz wadę wzroku? [P] kogo na sieci lubisz najbardziej a kogo najmniej? [P] wolisz pracować bardziej psychicznie czy fizycznie, uzasadni swoją odpowiedź [P] masz jakieś używki w stylu alkohol czy papierosy? [P] co robisz gdy czarny kot przebiegnie ci drogę? [P] polski czy zagranicznych YouTube? [P] stawiasz na pierwszym miejscu siebie czy przyjaciół? [P] co sądzisz o ty wszystkich frizach i domach ekipy? [P] gdyby kózka nie skakała to by..... [P] czy Coronavirus istnieję? [P] prawica czy lewica?
 2. Ezik96

  [Q&A] Ezik96

  @ BlacK [P] Dlaczego twoim zdaniem byłeś leniem miesiąca [O] miałem dużo nauki (egzaminy i te sprawy) ale przyznam bez bicia że też olałem wtedy trochę temat. [P] Jakie masz zwierzątka (jeśli masz) [O] 3 szynszyle [P] Ulubiony serial [O] Prison Break @ Chingy [P] Co tam u Ciebie? [O] wszytko dobrze, zdrówko dopisuję [P] Jak się opiszesz w jednym słowie? [O] miły [P] Jakiś żarcik nam powiesz? [O] opowiem wam kawał, kawał szynki( ͡° ͜ʖ ͡°) [P] Specyfikacje komputera? [O] jedyna jego część warta uwagi to karta graficzna GTX 1060 [P] Ulubiona gra? [O] Wiedźmin 3 [P] Ulubiony serial? [O] Prison Break [P] Gdzie jeździsz na wakacje? [O] Przeważnie w góry (+3000m) czasami na jacht [P] Imię drugiej połówki? [O] Lea [P] Masz jakiegoś pupila? [O] 3 szynszyle [P] Najdziwniejsza rzecz jaka Ci się w życiu przytrafiła? [O] rozpoznanie kolegi z gry w sklepie po głosie xD [P] Skąd pomysł na nick? [O] szczere nie wiem, jakoś tak o wpadł mi do głowy [P] Masz prawo jazdy? [O] tak, na 125-tę aktualnie robię na samochód [P] Ulubione danie? [O] krewetki z miradorem [P] Znienawidzone danie? [O] brukselka [P] Jak myślisz ile razy otarłeś się o śmierć? [O] może raz czy 2 w górach [P] Najładniejsze żeńskie imię? [O] Klaudia [P] Ulubiona marka samochodu? [O] Mercedes [P] Co ostatnio zrobiłeś miłego? [O] pomogłem tacie malować balkon [P] Jesteś pracusiem czy raczej leniem? [O] pracusiem [P] Najpiękniejsze miasto w Polsce? [O] Gdańsk [P] Jaki kraj chciałbyś zwiedzić? [O] Szwecję [P] Do jakiej gry masz sentyment? [O] ślimak Bob Nominacja: @ BlacK
 3. Gdańsk, a w szczególności wyspa spichrzów nocą ❤️
 4. Pozwolę się wypowiedzieć Jestem na NIE, dlaczego? Wyzywanie kogokolwiek za jego plecami jest naprawdę ciosem poniżej pasa, niezależnie czy jest to ,,wróg'' czy ,,przyjaciel''.... Sam nie dążę Rufusa największą sympatią ale ze względu na ,,stare czasy'' w tej sytuacji i w tym momencie będę go ,,bronił'' bo tak jak wcześniej wspomniałem wyżywienie KOGOKOLWIEK na serwerze za jego plecami jest naprawdę godną potępienia postawą.
 5. [P] skąd pomysł na nick? [P] czy jesteś od czegoś uzależniony? [P] pijesz alkohol bądź palisz? [P] kolor ściany w pokoju? [P] co sądzisz o gejach i lesbijkach? [P] ulubione danie? [P] Masz dziewczynę? [P] masło czy margaryna? [P] ulubiony kolor? [P] jaki masz stosunek do uchodźców w Europie? [P] kogo z sieci lubisz najbardziej a kogo najmniej? [P] sernik z rodzynkami czy bez? [P] uprawiasz jakiś sport? [P] Ile masz wzrostu?
×
×
 • Create New...