Jump to content

Cs 1.6 Only DD2

Zapraszamy na Serwer Only DD2 1.6!!!
Kliknij Poniżej, aby przejść do działu Cs 1.6 DD2!.

Przejdź do działu

Antycheat na naszych serwerach!

Wprowadziliśmy, antycheat'a na nasze serwery!
kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Czytaj wiecej

Nasz discord!

Dołącz do naszego discorda już dziś!
nasz serwer discord jest cały czas ulepszany, tak byście mogli miło spędzać u nas czas.

Dołącz teraz
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

BlacK

Technik Serwerów

Community Reputation

146

BlacK last won the day on September 29

BlacK had the most liked content!

3 Followers

About BlacK

 • Other groups VIP,
  Użytkownik,
  [CSGO] Opiekun 5vs5 HnS
 • Birthday April 24

Recent Profile Visitors

511 profile views
 1. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie
 2. BlacK

  Nowa edycja!

  Na serwerze dzisiaj wystartowała nowa edycja! Zostały wprowadzone następujące zmiany: - Nowe mapy: hns_cat_and_gingy_h2k hns_hotel_krevetka_h2k hns_kfc_krevetka_h2k hns_mcdonald_h2k hns_scream_and_krevetka_h2k hns_shark_and_krevetka_h2k - Nowe rzeczy do sklepiku: - Modele: Negan Saitama Thanos Trevor Venom - Aury: Planety Zeus Equalizer Vortex Karty - Traile: Substancja Ice vs Fire Energia - Poprawki w regulaminie - !surr / !surrender / !poddaj: Możliwość poddania rundy po stronie szukających (dopiero w połowie rundy) - Licznik do wyjścia szukających - Gangi | !gang: Możliwość stworzenia swoich gangów i zapraszania do niego osób. Gang można ulepszać przez co może dawać rożne bonusy takie jak zarabianie czy hp - Battlepass | !pass: Wykonuj misje i zdobywaj exp'a w celu odblokowywania różnych nagród takich jak monety czy rzeczy do sklepiku. Przepustkę można ulepszyć za 10k monet dla zwykłego gracza i za 5k dla Premium. Ulepszona przepustka daje lepsze nagrody i jedno dodatkowe zadanie na dzień - Każdy gracz posiada 5 użyć spadochronu, a premium nie ma limitu użyć - Każdy gracz respi się z flashem i decoy'em, a premium otrzymuje smoke'a, 2 flash'e i decoy'a - Tryby granatów: Granaty posiadają tryby: Mina - Granat triggeruje się po wejściu w wyznaczone miejsce na ziemi przez przeciwnika Laser - Granat triggeruje się po wejściu w wyznaczony laser przez przeciwnika (może się przyklejać do ścian) Uderzenie - Granat triggeruje się od razu po uderzeniu w obiekt Normalny tryby granatów zmieniamy klawiszem, pod którym mamy zbindowane +lookatweapon (domyślnie pod F) - Szybkie pytania matematyczne na chacie za monety - Szukający są zamrożeni do końca odliczania timera - Parę mniejszych zmian mechanicznych i poprawki paru błędów - Reset sklepiku. Osoby, które zakupiły monety na Hide And Seek'u w celu ich odzyskania powinny zgłosić się do @ Desnox Dziękuję za pomoc testerom: @ zuh' @ Rico @ Rafael @ Punisher AWP @ Klucz udarowy
 3. Witam. W związku z przygotowaniami do drugiej edycji Hide And Seek'a serwer będzie ustawiony na hasło! Mam nadzieję, że wprowadzone zmiany trochę odświeżą serwer.
 4. 12/10/2020 - @ Rico HnS rezygnuje ze stanowiska Administratora Próbnego
 5. Proszę państwa kogo my tu mamy. Cześć
 6. W pierwszy dzień by mnie zjadł niedźwiedź
 7. 08/10/2020 - @ Rafaelrezygnuje ze stanowiska Administratora
 8. BlacK

  [Q&A] Rico

  [P] Jaka jest twoja filozofia w życiu? [P] Co chciałbyś w sobie zmienić, dlaczego? [P] Czy jesteś religijny, w co wierzysz? [P] Czy lubisz spędzać czas z innymi ludźmi? [P] Który rodzic jesteś bliższy i dlaczego? [P] Jaki był najlepszy moment w twoim życiu? [P] Jaki był najgorszy moment w twoim życiu? [P] Czy w swoim życiu robisz to, co zawsze chciałeś robić? [P] Co sprawia, że czujesz satysfakcję? [P] Jaka jest twoja ulubiona książka / film wszechczasów i dlaczego? [P] Czego zabrakło ci w ważnych dla ciebie relacjach? [P] Umysł czy uroda? [P] Czy kiedykolwiek ktoś cię oszukał? [P] Jak byś się czuł dzieląc bardzo osobistą, życiową przestrzeń z partnerem (np. hasło do komputera, konto bankowe)? [P] Jak myślisz, kiedy dana osoba jest gotowa do małżeństwa? [P] Jak myślisz jakim rodzicem będziesz lub jakim chciałbyś być? [P] Kim jest ta jedyna osoba, z którą możesz lekko rozmawiać o „byle czym”? [P] Jeśli jesteś w złym nastroju, czy wolisz być sam czy lubisz, gdy ktoś cię rozwesela? [P] Jaki jest twój idealny weekend? [P] Czy pisałeś kiedyś dziennik? [P] Czy złamał ci ktoś serce? [P] Za co i komu jesteś w życiu najbardziej wdzięczny? [P] Czy wierzysz w drugą szansę? [P] Jak wyglądają twoje wymarzone wakacje? [P] Jaka jest najbardziej szalona rzecz, którą kiedykolwiek zrobiłeś (i czy zrobiłbyś to znowu)? [P] Jak myślisz, czego w tobie (twoim sposobie bycia, życia) inni nie rozumieją? [P] Czego nauczyły cię dotychczasowe relacje? [P] Co cię najbardziej denerwuje? [P] Złowiłeś „złotą rybkę”, znalazłeś dżina – obojętnie, jakie teraz masz 3 życzenia? [P] Czego najbardziej w życiu żałujesz? [P] Czy często o tym myślisz, kiedy jesteś sam? [P] Czy lubisz być chwalony? [P] Czy jest coś, o czym marzyłeś przez długi czas – dlaczego tego nie zrobiłeś? [P] Gdybyś mógł zmienić cokolwiek w swoim życiu, od ręki (a może nawet „magicznie”) – co by to było? [P] Jakie jest twoje największe osiągniecie? [P] Czego się boisz? [P] Jakie jest twoje najgorsze i najlepsze wspomnienie? [P] Dokończ zdanie: „Chciałbym mieć kogoś, z kim mógłbym dzielić …” [P] Najbardziej żenujący moment w twoim życiu? [P] Czy zostałeś kiedyś zdradzony przez bliską osobę? [P] Czy wybaczyłeś osobom, które cię zraniły? [P] Co powinna o tobie wiedzieć ta najbliższa osoba? [P] Kiedy potrzebujesz samotności (i czy w ogóle)? [P] Czy są tematy, na które nie chcesz z nikim rozmawiać?
 9. 03/10/2020 - @ Rico HnSzostaje przyjęty na stanowisko admina próbnego
 10. Podania składamy w tym temacie. Szybka rekrutacja na admina [HNS] Wymagania: Wzór Podanie na admina: [ Skala znajomości Sourcemod ] Parę zasad: Po zaakceptowaniu podania jesteś zobowiązany do stawienia się na naszym Discordzie w celu rozmowy końcowej. Decydujący głos w podaniu ma Właściciel, oraz Opiekun Serwera. Opinie adminów, oraz graczy mają duże znaczenie. W podaniu należy zawrzeć wyłącznie prawdę. Niezastosowanie wzoru w podaniu grozi ostrzeżeniem na forum. W momencie odrzucenia podania przez administracje, następne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Przydatne linki: REGULAMIN FORUM - * KLIKNIJ * REGULAMIN SERWERA - * KLIKNIJ * https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.96:27265/ - LINK DO GAME TRACKER Discord - https://discord.gg/Xw7yxz https://how2kill.pl/forum/16-upomnienia-o-nadanieodebranie-rangi/ - Jeśli twoje podanie zostanie zaakceptowane. Wejdź w ten link i zgłoś się po rangę.
 11. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie
 12. Przyjmuję na okres próbny jednego miesiąca okres próbny mija 3/11/20 Witamy w zespole.
×
×
 • Create New...