Jump to content
VIP NA NASZYCH SERWERACH ZA DODANIE W NICKU ---> How2kill.pl
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Furzu

Użytkownik

Community Reputation

2

About Furzu

  • Birthday November 3

Social Media

Recent Profile Visitors

46 profile views
  1. Aktualnie to najczęściej przesiaduję na Arenach ze względu na to że tam najlepiej według mnie człowiek uczy się strzelać. Siedzenie na bot mapach robi się szybko nudne i taki trening przeważnie kończy się szybciej od treningu na serwerze.
  2. Twój Nick: 𝑭𝒖𝒓𝒛𝒖 Twój SteamID: STEAM_0:1:458415464 Nick admina banującego: Skrimuś Serwer na którym zostałeś zbanowany: Only Mirage 2 Powód otrzymania bana: "To nie serwer do czegoś takiego" - cytat z notatki bana Pełna Data (Godzina, Dzień): 2020-06-06 17:49:13 Mapa: Mirage Opis Sytuacji: Na serwerze kulturalnie zapytałem się na chat'cie czy ktoś chciałby wymienić się pochwałami, czyli pochwała za pochwałę. Dosłownie po chwili zostałem zbanowany. Czytając regulamin 2 raz uważnie nie widzę tam żadnego punktu który to zakazuję. Piszę to prośbę bo macie fajnie ogarnięte serwery na których często teraz grałem. EDIT/// @ Witold Mirage #2 dzięki za odpowiedź jednak nie jestem w stanie do końca z niej wywnioskować czy zostanę odbanowany

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
  • Create New...