Jump to content

Cs 1.6 Only DD2

Zapraszamy na Serwer Only DD2 1.6!!!
Kliknij Poniżej, aby przejść do działu Cs 1.6 DD2!.

Przejdź do działu

Antycheat na naszych serwerach!

Wprowadziliśmy, antycheat'a na nasze serwery!
kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Czytaj wiecej

Nasz discord!

Dołącz do naszego discorda już dziś!
nasz serwer discord jest cały czas ulepszany, tak byście mogli miło spędzać u nas czas.

Dołącz teraz
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Rafael

[CSGO] Admin 5vs5 HnS

Community Reputation

38

1 Follower

About Rafael

 • Other groups Użytkownik
 • Birthday 03/26/1997

Recent Profile Visitors

298 profile views
 1. @ Elemen[T] HnSżebym mógł rzetelnie wypowiedzieć się pod tym podaniem musiałbym być częściej na serwerze, a w ostatnim czasie niestety nie mogę sobie na to pozwolić. Nie traktuj tego jako atak, ale patrząc na aktywność moją i Zzz zrozumiesz, że gdy on jest na serwerze to ja rzadko wtedy jestem, dlatego moja ocena będzie strasznie uboga. Nie mogę powiedzieć o Tobie zbyt wiele, ponieważ ze względów prywatnych ostatnio nie przesiaduje w ogóle na serwerze i nie wiem w jakim stopniu zmieniło się Twoje podejście do gry/udzielanie się w trakcie rozgrywki. Z zalet mogę wymienić jedynie czas, który w ciągu ostatniego tygodnia spędziłeś na serwerze oraz częściową rozpoznawalność wśród graczy. Co do rzeczy neutralnych to jest to niewątpliwie wiek, bo gdy jeszcze byłem bardziej aktywny to nigdy nie słyszałem, abyś odzywał się na mikrofonie, więc nie mogę być w 100% pewny, że masz takową liczbę wiosenek. Także znajomość SM budzi moje wątpliwości, gdyż nie obraź się, ale ciężko mi uwierzyć, że osoba, która jeszcze nigdy nie była Administratorem w CS'ie miała wiedzę z SM na poziomie m.in. pisania pluginów. Ostatnią rzeczą, która mi się nie podoba jest Twój ogólny czas spędzony na naszym serwerze, ponieważ nie mogę powiedzieć, żebyś był "stały" patrząc na Twój GT, a to wszystko z racji tego, że masz sporo luk w ciągu ostatniego miesiąca i dopiero ten tydzień jest u Ciebie akceptowalny. Z wad mogę wymienić jedynie Twój brak doświadczenia (choć to lekka hipokryzja, bo w końcu każdy musi od czegoś zacząć), a także to, że Twój wkład w atmosferę na serwerze jest praktycznie zerowy (wstawienie dwóch lub trzech propozycji na forum nie sprawi, że uznam to za zaangażowanie), ponieważ tak jak pisałem wcześniej w ogóle nie udzielasz się na czacie głosowym (nie dajesz się poznać ani graczom ani Administracji) oraz nie przypominam sobie, żebyś kiedykolwiek zgłaszał mi jakieś naruszenie regulaminu. @ Zztp0p How2Kill.plogólnie nic do Ciebie nie mam, ale choć wydajesz się kandydatem prawie "idealnym", bo poza stażem na serwerze (chodzi o to ile u nas jesteś, a nie ile godzin spędziłeś w ciągu ostatnich kilku dni), udzielaniem się na czacie głosowym i doświadczeniem nie mógłbym się do czegoś przyczepić, to tak naprawdę w Twoim podaniu jest masa niewiadomych. Ostatecznie mogę powiedzieć, że jestem NEUTRALNY bez nastawienia na TAK/NIE, natomiast jeśli miałbyś dostać szansę to pod warunkiem, że potwierdzisz swój wiek i znajomość SM, a także, że Twoja aktywność się nie pogorszy, ponieważ jesteś u nas bardzo krótko i nie mam pewności, że nie postanowisz jednak odejść gdzieś indziej.
 2. Nick: @ Rafael HnS Data (od-do): 03.09.2020r. - 05.09.2020r. Powód nieobecności: Muszę załatwić kilka spraw na mieście, m.in. wizyta w urzędzie, u lekarza, itd., a na dodatek jest duże prawdopodobieństwo, że będę zajmował się swoim chrześniakiem przez parę godzin (niby rodzice pomogą, ale wiecie jak to jest z dziećmi). Forum i discorda będę odwiedzał bardzo często i na parę minut zajrzę też na HNS jeśli będzie jakieś zgłoszenie, ale nie będę aktywny dłużej niż po kilkanaście minut na serwerze.
 3. 1. Najsurowszy członek administracji forum - @ Wesoly 2. Najbardziej pomocna osoba - @ BlacK 3. Najbardziej zaskakująca osoba - @ Rico 4. Najbardziej rozmowna osoba - @ VENOM 5. Najbardziej pracowity/a - @ BlacK 6. Największy spamer forum - @ seyn 7. No-life forum - @ drenn 8. Płaczek miesiąca - @ Ⓜ1szçzยC™ How2kill.pl 9. Najdziwniejsza osoba - @ G@P@ 10. Leń miesiąca - @ pejsti 11. Najbardziej pomysłowa osoba - @ Desnox 12. Największy nerwus - 13. Najbardziej popularna osoba - @ Desnox 14. Najgroźniejsza osoba - 15. Najlepszy strzelec - @ Casp3r 16. Najmilsza osoba - @ Punisher AWP 17. Najmniej doceniona/y - 18. Najlepszy admin serwera - @ Klucz udarowy AWP 19. Największy podrywacz - @ VENOM 20. Mistrz ciętej riposty - @ zuh' HnS
 4. Cóż, niestety nie mieliśmy okazji się poznać i porozmawiać (może jeszcze kiedyś uda mi się zamienić z Tobą ze dwa słowa), ale odkąd jestem na tym forum to widziałem, że byłeś bardzo zaangażowany w życie H2K m.in. podczas pracy w UBT czy na discordzie. W takim razie mogę Ci jedynie życzyć powodzenia, bo rzeczy, które Cię czekają na pewno nie będą łatwe do zrealizowania, ale wierzę, że sobie poradzisz. Trzymaj się ciepło!
 5. Nie chcę być nieuprzejmy, ale jeśli to zgłoszenie ma zostać rozpatrzone, to przede wszystkim musisz zastosować się do wzoru: Tylko proszę nie twórz nowego tematu ani nie dodawaj nowych postów. W razie jakichkolwiek pytań napisz do mnie na skrzynkę.
×
×
 • Create New...