Jump to content
VIP NA NASZYCH SERWERACH ZA DODANIE W NICKU ---> How2kill.pl
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Sasori

[CSGO] Opiekun 5 Maps 5 Maps

Community Reputation

10

2 Followers

Recent Profile Visitors

148 profile views
 1. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie
 2. 10/10 starannie zrobiony, autorski avatar
 3. Podanie wstępnie przyjmuję. Zgłoś się do mnie lub @ Bob Mirage #2 w prywatnej wiadomości na discordzie lub steamie.
 4. Jestem na NIE: -nie przestrzegasz regulaminu (byłeś wielokrotnie mute'owany/gag'owany przez administrację), -nie znasz serwerowego regulaminu, -często jesteś toksyczny, -wiek, -na serwerze namawiałeś graczy, aby (nieobiektywnie) napisali, że są na tak (pod twoim podaniem), -często prowadzisz niepotrzebne monologi na chacie głosowym, jak i pisemnym. -nie reagujesz na upomnienia, -wielokrotnie pisałeś do mnie na prywatnej wiadomości, że na serwerze jest gracz z cheatami, zazwyczaj okazywało się inaczej i gracz był w 100% czysty, co pokazuję, że możesz mieć problemy z odróżnieniem czystego gracza, od gracza używającego wspomagaczy. Podsumowując, według mnie powinieneś trochę podrosnąć mentalnie, zanim będziesz się ubiegać o rangę administratora.
 5. Często się widzimy na serwerze co pokazuje , że jesteś w miarę aktywny , ale według mnie za dużo czynników wpływa na to, abym podjął decyzję negatywną , między innymi: -Wiek, -Ilość godzin w grze, -Możesz mieć problem z rozróżnianiem umiejętności od wspomagaczy Podsumowując jestem niestety na NIE.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...