Jump to content

Ranking Serwerowy!

Już nie musisz wchodzić na serwer żeby zobaczyć czy ktoś cię wyprzedził w topce!
miej wszystko pod ręką wchodząc na naszą stronę ze statystykami ! Kliknij
Poniżej, aby przejść do strony!.

Przejdź do strony

Nowy szablon na forum

Pojawił się nowy styl, a wraz z nim nowe możliwości rozwoju dla naszej sieci! Zajrzyj do
poniższego tematu, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Czytaj wiecej

Nowy szablon na forum

Pojawił się nowy styl, a wraz z nim nowe możliwości rozwoju dla naszej sieci! Zajrzyj do
poniższego tematu, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Czytaj wiecej
VIP NA NASZYCH SERWERACH ZA DODANIE W NICKU ---> How2kill.pl
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

cypindor123 ❤

Użytkownik

Community Reputation

2

Recent Profile Visitors

47 profile views
 1. Szerszeń znam cie już dość długo, według mnie byłeś dobrym Adminem rozpoznawalnym na serverze nie widziałem akcji, żebyś olał temat jak ktoś wyzywa lub ma cheaty więc ja jestem w 100% na tak
 2. +wiek -doswiadczenie +checi -gt +/-sm nie wiem jak z twoim sm Według mnie powinieneś mieć chociaż 70h, ale niby można było by dać 2 tygodnie testu.
 3. Imię : Łukasz Nick z gry: cypindor123 Wiek: 16 Czy byłeś adminem na innych serwerach: nie SteamID: STEAM_1:1:245490989 Link do Steam: https://steamcommunity.com/id/cypindor123/ Link do GT: https://www.gametracker.com/player/cypindor123%20%E2%9D%A4/91.224.117.24:27050/ Znajomość SM (0-10): 6/10 Czy znasz regulamin w stopniu perfekcyjnym?: tak Kilka zdań o Sobie: Nazywam się Łukasz, mam 16 lat i urodziłem się oraz mieszkam w Warszawie. Uczę się w Technikum Informatycznym w Warszawie. W CS:GO gram od 2 lat. Dlaczego Ty: Na serverze gram codziennie umiem rozpoznawać czy ktoś ma cheaty czy też ich nie ma. Wydaje mi się, że jestem rozpoznawalną osobą na tym serverze. W ostatnim czasie jest mało aktywnych Adminów więc pomyślałem ,że bym się przydał. Nie robię dram staram się utrzymywać family friendly content, oraz chciałbym pomóc w community servera.
 4. Swastyka wysłałem przez przypadek dlatego dostałem bana na tydzień a ostatni ban też dostałem za swastyke tylko omrox nie mógł znaleźć tego powodu więc dał ignorowanie Admina. Aczkolwiek szanuje twoją odpowiedź.
 5. Imię : Łukasz Nick z gry: cypindor123 Wiek: 16 Czy byłeś adminem na innych serwerach: nie SteamID: STEAM_1:1:245490989 Link do Steam: https://steamcommunity.com/id/cypindor123/edit Link do GT: https://www.gametracker.com/player/cypindor123%20%E2%9D%A4/91.224.117.24:27050/ Znajomość SM (0-10): 6/10 Czy znasz regulamin w stopniu perfekcyjnym?: tak Kilka zdań o Sobie: Nazywam się Łukasz mam 16 lat oraz mieszkam w Warszawie. Uczęszczam do Technikum Informatycznym w Warszawie , moja kariera counter strike global offensive rozpoczęła się 2 lata temu. Bardzo polubiłem grać w tą grę aktualnie gram w tą grę codziennie. Dlaczego Ty: Jestem osobą, która jak ma coś zrobić to to zrobi. wydaje mi się , że jestem rozpoznawalną osobą na serverze. Nigdy nie byłem Adminem więc chciałbym się sprawdzić. Nie robię dram staram się utrzymać family friendly content, oraz chciałbym pomóc w community servera.
×
×
 • Create New...