Jump to content
 • Content Count

  117
 • Joined

 • Last visited

Bluu

Użytkownik

Community Reputation

108

Bluu last won the day on November 7 2019

Bluu had the most liked content!

About Bluu

 • Birthday 06/23/1998

Social Media

Recent Profile Visitors

518 profile views
 1. Jeżeli to by była MEGA duża suma to kupił bym sobie części do kompa i custom lq i do tego kupił bom sobie domek na obrzeżach wwa lub mieszkanie. Reszta na lokatę czy inne konto oszczędnościowe.
 2. Assassin's Creed ragnarok, Cyberpunk i Warcraft 3 reforged
 3. IKS DE, oprócz braku warnów i wieku to nic nie przemawia za pozytywnym rozpatrzeniem twojego podania. Jesteś no name'em, który zirytował wyższą administrację serwerów bezsensowną skargą na adminów dodatkowo źle napisaną. Kolejna sprawa, piszesz, że średnio siedzisz na forum od 2 od 3 godzin. Po szybkich obliczeniach i przyjęciu średniej wartości spędzanego czasu przez ciebie na forum 2,5h powinieneś być dostępny przez 42,5h w ciągu 17 dni, TY natomiast masz tych godzin 5 (tak zaokrągliłem na twoją korzyść) co daje nam 12%(też zaokrąglone z 11,76% więc na twoją korzyść) to gdzie podziało się 88% czasu o którym pisałeś w podaniu? DALEJ! Na 200! TAK 200 postów masz ich 15!!!!!!!!!!! z czego 4 to posty z zabaw, 2 to bezsensowna i źle napisana skarga, 1 to jest właśnie to podanie IKS DE raz jeszcze, 1 odpowiedz na odkopany z sierpnia post, który nijak ma się do aktualnej areny i 1 post z propozycją czegoś co już jest IKS TRIPLE DE, reszta twojego contentu to odpowiedzi na "Pytanie dnia" i wrzuta piosenki. Imo brak sensownych postów. Chyba to wszystko wyjaśnia w tej kwestii. Brak znajomości regulaminu czego przykład mamy kilka postów wyżej. Niby w którym poście starasz się być pomocny? Gdzie jest jakikolwiek content/post/wzmianka, z próbą pomocy, z zaproponowaniem jakiegoś ciekawego rozwiązania? BRAK! Co do ortografii i interpunkcji ufam @ dbkja sam nie jestem w tym orłem więc się nie wypowiadam. Myślę, że wszystko ująłem dość szczegółowo i niczego nie pominąłem. PS. @ Knight, akurat musisz przyznać, że odpowiedź @ Ch W. 5vs5 jest argumentem samym w sobie i idealnie pasuje do tego podania XD
 4. Ale po co to wszystko jak od momentu przejścia z innej sieci na TS h2k widzę ludzi tylko związanych z serwerem 5vs5, Meshara i keemina. Co do kanałów i stylu ten jest milion razy lepszy niż poprzedni. Jest mało kanałów, przez co jest przejrzyście. Jak by jakiś właściciel lub opiekun chciał kanał na bank dogadał by się z adminami tsa czy mesharem i by taki powstał. Rangi są nie potrzebne, w poprzednim wydaniu tsa było pełno rang bez sensu a i tak na ts siedzieliśmy tylko w kilka osób (już wymieniłem wcześniej).
 5. Ja sam zacząłem słuchać rapu, ponieważ mój wujek był raperem ale to był zupełnie inny rap niż teraz. Aktualnie mamy hype na wóde, ku**y, kox i super wozy dlatego to ciągnie do tego monotematycznego rapu.
 6. Różnie, raz mam okres że bez kawy to ja oddychać nie mogę bo nie mam na to siły albo pije jedna kawkę do śniadania jak to teraz mam w zwyczaju ale przez wiekszosc czasu w ogóle nie spożywam kofeiny w żadnym wydaniu
 7. choinka będzie kupiona oraz ubrana w sobotę lub niedzielę przed świętami

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...