Skocz do zawartości

Niebieski

[CSGO] Opiekun 5vs5 5vs5

Reputacja

3 Iron IV

O Niebieski

  • Urodziny 23.06.1998

Social Media

Ostatnie wizyty

87 wyświetleń profilu
  1. Ja jestem za zmianą hp ze 110 na 105, z ak nadal na tapa możesz nie zabić (ak w glowe to ok 104 dmg) ale już z awp zabijesz. Co do zmiany dostawania piniendzy to się nie zgodzę, przychodzę na serwer gdzie mam VIP żeby postrzelać się a nie kisić kase na fulla. Ja bym usunął jeszcze dostawanie hp po killu i tyle.
  2. Siemka, Z tej strony Bluu (to mój oryginalny nick) lecz na forum, żeby nie robić zamieszania będę pod nickiem Niebieski, gdyż od tego pochodzi mój nick. Jestem opiekunem DR+Klasy jak i adminem 5vs5, które nie dawno dołączyły do sieci. W życiu prywatnym jestem studentem 2-go roku i w sumie tylko tym się zajmuję. Jako osoba jestem osobą wycofaną i wstydliwą. Interesuję się Administracją systemów UNIX, książkami jak i kulturą japońską (szczególnie kuchnią). Mam nadzieję, że dobrze będzie nam się współpracować. Pozdrawiam Bluu aka Niebieski

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...