Jump to content

Ranking Serwerowy!

Już nie musisz wchodzić na serwer żeby zobaczyć czy ktoś cię wyprzedził w topce!
miej wszystko pod ręką wchodząc na naszą stronę ze statystykami ! Kliknij
Poniżej, aby przejść do strony!.

Przejdź do strony

Nowy szablon na forum

Pojawił się nowy styl, a wraz z nim nowe możliwości rozwoju dla naszej sieci! Zajrzyj do
poniższego tematu, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Czytaj wiecej

Nowy szablon na forum

Pojawił się nowy styl, a wraz z nim nowe możliwości rozwoju dla naszej sieci! Zajrzyj do
poniższego tematu, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Czytaj wiecej
VIP NA NASZYCH SERWERACH ZA DODANIE W NICKU ---> How2kill.pl
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

linkuu

Użytkownik

Community Reputation

4

About linkuu

 • Birthday 05/05/2002

Recent Profile Visitors

142 profile views
 1. +wiek +sm +doświadczenie Ostatnio bardzo toksyczny na serwerze + wczoraj dostał muta za bycie zbyt toksycznym do innych graczy serwera. Moim zdaniem nie wypada tak osobie która chcę wrócić na posadę admina jestem na NIE.
 2. +wiek -doswiadczenie +checi -gt +sm Moim zdaniem można dać admina testowego na 2 tygodnie. Znam Jakuba bardzo dobrze i myślę że na tą posadę dobrze by się nadał niestety ma bardzo mało godzin na serwerze ale można to zawsze nadrobić jestem na TAK.
 3. Imię: Jan Nick z gry: linku Wiek: 17 Czy byłeś adminem na innych serwerach: Tak SteamID: STEAM_0:0:550777062 Link do Steam: https://steamcommunity.com/id/linkumain/ Link do GT: 70h https://www.gametracker.com/player/linku/91.224.117.24:27050/ Znajomość SM (0-10): 6.2/10 Czy znasz regulamin w stopniu perfekcyjnym?: Oczywiście Kilka zdań o Sobie: Jestem Janek mam 17 lat, mieszkam w okolicy Wrocławia i chodzę do technikum logistycznego. W cs:go gram już ponad 5 lat i mam przegrane 2200 godzin. Jestem bardzo miła i komunikatywną osobą. Na serwerze mam przegrane około 70 miłych godzin. Bardzo lubie pogrywać u was na serwerze a ogólnie moje zainteresowanie to sport m.in. siatkówka, piłka nożna i słuchanie muzyki oraz wychodzenie ze znajomymi. Dlaczego Ty: -Ponieważ dużo gram na waszym serwerze i bardzo podoba mi się obecna atmosfera jaka toważyszy przy graniu na samym serwerze. -Ponieważ chciałbym uczestniczyć jak i pomóc w dalszym rozwoju serwera. -Ponieważ jestem bardzo miła,pomocną i komunikatywną osobą. -Ponieważ często gram w godzinach nocnych (bardzo dużo razy nie ma wtedy admina) i pojawia się cheater który niestety niszczy rozgrywkę a nikt nie chcę grać na cheatera. -Ponieważ umiem rozpoznac cheatera od umiejętności gracza.
 4. Imię: Jan Nick z gry: linku Wiek: 17 Czy byłeś adminem na innych serwerach: tak SteamID: STEAM_0:0:550777062 Link do Steam: https://steamcommunity.com/id/linkumain/ Link do GT: 50h https://www.gametracker.com/player/linku/91.224.117.24:27050/ Znajomość SM (0-10): 6/10 ale moge z czasem poprawić na lepszy Czy znasz regulamin w stopniu perfekcyjnym?: tak Kilka zdań o Sobie: Jestem Janek mam 17 lat w cs'a gram już 6 lat mam 2100h w cs:go i bardzo lubie grać na serwerach społecznościowych a wasz bardzo mi przypadł do gustu (bardzo miła atmosfera i fajni mili gracze). Dlaczego Ty: -Ponieważ jestem ogarniętym i lubianym graczem na serwerze. -Ponieważ mam bardzo duże doświadczenie na faceit i innych serwerach społecznościowych. -Ponieważ denerwuje mnie że jest cheater na serwerze i nie ma kto go zbanować. -Ponieważ chciałbym pomóc w dalszym rozwoju waszego serwera.
×
×
 • Create New...