Jump to content
VIP
 • Content Count

  380
 • Joined

 • Last visited

Jester Qrines

VIP

Community Reputation

165

Jester Qrines last won the day on August 28

Jester Qrines had the most liked content!

Wideo użytkownika

About Jester Qrines

 • Birthday July 30

Recent Profile Visitors

435 profile views
 1. Gościu piszesz podania na każdą możliwą posadę, a nie wykazujesz żadnego zaangażowania i chęci uczestnictwa w niej. Na forum aktywność zerowa, na serwerach podobnie. A i wiedza z tego co zauważyłem też nie jest najlepsza. Według mnie już dawno powinieneś sobie odpuścić jakiekolwiek podania na naszej sieci, zanim się bardziej nie zainteresujesz. W chwili obecnej to podanie to mało śmieszny żart i jest w ciemno do odrzucenia.
 2. Stanowczo nie. Uczymy się tego co przewiduje program nauczania, a nie tego co nam się tak na prawdę przyda w życiu codziennym.
 3. Hmm a próbowałeś coś podziałać w kwestii sieci, która cię otacza? Ip, DNS lub nawet na początek użyć VPN. Może problem jest tego typu że jest double ip i serwer się gryzie z twoim komputerem. Skoro wszystkim działa, a czyszczenie cache i cookies nie pomaga to może spróbujmy na takim polu zawalczyć. Edit #1 A pokaż szczegóły błędu i ustawienia serwera proxy.
 4. Do francuzów to dolicz zawsze tak z 5 lat od czasu produkcji. Bo oni zawsze o kilka lat do tyłu są xd
 5. Jestem pewny na 100% tylko nie pamiętam czy auta od 2000 roku czy od 2005. Bo to niemcy i polska miała trochę inaczej.
 6. Wybacz ale każdy samochód, który jest wyposażony w elektryczne szyby z tyłu musi mieć blokadę uruchamiania szyb. No chyba że przedstawiona sytuacja rozegrała się na przednim fotelu w takim razie wszystko zmienia postać rzeczy.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...