Jump to content

Cs 1.6 Only DD2

Zapraszamy na Serwer Only DD2 1.6!!!
Kliknij Poniżej, aby przejść do działu Cs 1.6 DD2!.

Przejdź do działu

Antycheat na naszych serwerach!

Wprowadziliśmy, antycheat'a na nasze serwery!
kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Czytaj wiecej

Nasz discord!

Dołącz do naszego discorda już dziś!
nasz serwer discord jest cały czas ulepszany, tak byście mogli miło spędzać u nas czas.

Dołącz teraz
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Pomsso

Użytkownik

Community Reputation

7

1 Follower

About Pomsso

 • Birthday 03/03/2002

Recent Profile Visitors

47 profile views
 1. Jakby to bylo w sarkazmie nubkow* ja sie zapoznalem ale mowie ze przypadkiem kliknalem bind mordeczko
 2. Twój Nick: Bonzo. has ADHD Twój SteamID:STEAM_1:1:51621010 Nick admina banującego: Brak (Console,AntiCheat/Reklama) Serwer na którym zostałeś zbanowany:Only Awp Powód otrzymania bana:Reklama Pełna Data (Godzina, Dzień):09-18-20 13:36 Mapa: awp_kox Opis Sytuacji: Na Mapce awp_kox, zaczęli gadać że mam cheaty itp XD, a pod x mam binda ezfrags ze nie zdoła nic zrobić bez niego itd żeby wkurzyć nubków) bez obrazy a nie wiedziałem że jest anty reklama , w sensie nawet jakbym wiedział to było przypadkiem bo kliknąłem x zamiast s , zawsze dostaje bany za byle co.. Pozdrawiam całą Administrację
 3. Twój Nick: Bonzo. Twój Steam ID: STEAM_1:1:516210105 Nick Admina banującego: Brak (Console) Serwer na którym zostałeś zbanowany: HideAndSeek Powód otrzymania bana: AutoBh Pełna Data (Godzina,Dzień): 13.09.2020 , może 9:40 Mapa: Seek_mixbackyard Opis Sytuacji: Robiłem sobie zwyczajnego bhopa gdyż jak spadałem udało mi się zrobić 5 skoków z strefami i lekko się rozpędziłem aż sam byłem wszoku i nagle dostaje bana przez console za auto bh..
 4. Pomsso

  [Q&A] Black

  1.(P) Robisz to dla hajsu czy Robisz to bo lubisz? 2.(P) Jak byłeś młody czym się interesowałeś? 3.(P) Masz Dziewczynę? 4.(P) Jak rozpoczęła się twoja historia z How2kill? 5.(P) jak to się stało że nauczyłeś się pisać ,Pluginy, , hns itp 6.(P) Masz jakieś swoje Marzenia jak tak to jakie? 7.(P) Od jakiego roku życia zacząłeś grać w csa? 8.(P) Skąd się wzięła twoja nazwa <Black>? 9.(P) Ogólnie jakie jest twoje <Hobby>? 10.(P) Ile masz gier ? 11.(P) Motor czy auto ? 12.(P) Jaka jest twoja ulubiona restauracja ? jeżeli nie masz to twoja ulubione danie? 13.(P) Jaka jest najgłupsza rzecz którą zrobiłeś w swoim życiu ? 14.(P) Jaki jest twój ulubiony sport? 15.(P) Jakie jest twoje ulubione imię Damskie i męskie ? 16.(P) Jak masz na imię? bo nigdy nie slyszałem hehe 17.(P) płatki czekadowe czy zbożowe ( wolisz )? 18.(P) Lubisz oglądać telewizje? 19.(P) Jak spędzasz wolny czas? 20.(P) Jesteś zadowolony że jestes technikiem?
×
×
 • Create New...