Jump to content

Cs 1.6 Only DD2

Zapraszamy na Serwer Only DD2 1.6!!!
Kliknij Poniżej, aby przejść do działu Cs 1.6 DD2!.

Przejdź do działu

Antycheat na naszych serwerach!

Wprowadziliśmy, antycheat'a na nasze serwery!
kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Czytaj wiecej

Nasz discord!

Dołącz do naszego discorda już dziś!
nasz serwer discord jest cały czas ulepszany, tak byście mogli miło spędzać u nas czas.

Dołącz teraz
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

~Justyna~

[Cs 1.6] Opiekun Only DD2DD2

Community Reputation

18

1 Follower

Recent Profile Visitors

150 profile views
  1. W tym temacie zgłaszamy się po odbiór DARMOWEGO VIP'A za rejestracje na forum na okres 5 DNI! Jeśli posiadasz STEAM, VIP zostanie dodany na STEAM ID, w przypadku NON STEAM musisz podać nick na którym grasz na serwerze.
  2. W dniu dzisiejszym otwieramy szybką rekrutację na Admina DD2! Jedynym wymogiem jest posiadanie KONTA STEAM Z GRĄ CS 1.6. Wzór: Imię: Wiek: Czas spędzony na serwerze (podaj link do GameTracker'a): Czy byłeś/byłaś wcześniej adminem: Czy byłeś/byłaś wcześniej karany na how2kill, jeśli tak za co: Twój staż w CS 1.6: Twój Steam ID: Czy jesteś w stanie opłacać składkę (5pln/miesiąc): Napisz parę słów o sobie: Dlaczego chcesz zostać adminem: Podania składamy pod tym tematem.
  3. Zapraszam do głosowania na serwer Only DD2! Zagłosować można raz na 24h. >>> https://cssetti.pl/serwer/54.38.202.1:27015 <<< Za każdy oddany głos bardzo dziękujemy!
  4. Cześć Jestem Justyna, pochodzę z Dolnego Śląska, w cs'a 1.6 gram już ok. 6 lat, jeśli chodzi o CS:GO to tam raczej mnie nie spotkacie, bo jestem totalną lamą Dziś razem z @ cYcUs DD2 oraz @ cwaniakDD2 dołączyliśmy do Was z naszym serwerem 1.6 dd2 Mam nadzieję, że będzie nam się miło razem współpracowało, zapraszamy na serwer, każdy u nas mile widziany! Miłego wieczoru!
×
×
  • Create New...