Jump to content

Cs 1.6 Only DD2

Zapraszamy na Serwer Only DD2 1.6!!!
Kliknij Poniżej, aby przejść do działu Cs 1.6 DD2!.

Przejdź do działu

Antycheat na naszych serwerach!

Wprowadziliśmy, antycheat'a na nasze serwery!
kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Czytaj wiecej

Nasz discord!

Dołącz do naszego discorda już dziś!
nasz serwer discord jest cały czas ulepszany, tak byście mogli miło spędzać u nas czas.

Dołącz teraz
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

~Justyna~

[Cs 1.6] Opiekun Only DD2DD2

Community Reputation

103

6 Followers

Recent Profile Visitors

2,595 profile views
 1. Jeśli chodzi o Fingera, to nie zauważyłam niczego podejrzanego w jego grze za to w Twojej już tak. Demko: https://www115.zippyshare.com/v/8ZT7KSTd/file.html 3:23 - tutaj trochę mnie zdziwiło z jaką pewnością wszedłeś na galę i również z niej wychodząc zupełnie olałeś zielone skrzynki i ciemnię zamiast tego od razu celowałeś w stronę końca gali 7:15 - wyszedłeś idealnie wcelowany w tt'ka 8:45 - zawsze wiesz gdzie masz celować, widziałeś lecący granat mogłeś np. wyczekać zanim wychyli, jednak tego nie zrobiłeś, bo wiedziałeś że tt'ek wycofał a dosłownie chwilkę później 8:47 obracasz się w stronę B i wykonujesz dziwny ruch myszką, tak jakbyś po prostu wiedział, że już biegną górnego na B 9:35 - podałeś info "jeden ucieka anarchią" i rzeczywiście tak było, ale moje pytanie jest takie - skąd mogłeś wiedzieć, że właśnie ucieka? Przeciez mógł np. jeszcze wychylić, a Ty jak widać wszystko doskonale wiesz 9:50 - postanowiłeś wcelować się na długą, bo właśnie tam biegł tt'ek, ale tutaj chyba słabe słuchawki albo ich brak, ponieważ wyraźnie słychać, że przeciwnicy biegną galą, jednak Ty nadal uparcie stoisz wcelowany na tą długą wyczekując tego jednego, gdy z gali biegnie 4 10:48 - podobna sytuacja jak w 8:45, tylko że tt'ek kieruje się w stronę zielonych i jak zwykle lecisz modelowo po czym idealnie przeskanowałeś go przez drzwi 11:07 - znowu wychylasz będąc wcelowanym w tt'ka 12:22 - zawsze wiesz w którym momencie się zatrzymać i gdzie wcelować 13:21 - znowu to samo, normalnie gdy ktoś wychyla środek z awp będac w ct, to wychodzi wcelowany między murkami tt, a nie tak jak w Twoim przypadku leci modelowo przez drzwi i celuje w ciemnię tam gdzie akurat biegnie przeciwnik 13:52 - wychylasz na mida z awp i stoisz wcelowany, wyczekując na to aż przeciwnik wyjdzie, zanim jeszcze zdążył wychlić, to Ty już skierowałeś celownik w lewą stronę oraz go bardziej przybliżyłeś 14:40 - cofnąłeś zanim zauważyłeś i usłyszałeś granat 15:04 - czekałeś, czekałeś aż go w końcu wyczekałeś, żeby tego było mało, to jeszcze skierowałeś swój celownik lekko w dół, gdy tt'ek ukucnął jak wychylał mida To nie było tylko jedno wyzwisko, sprawdzając logi serwera natknęłam się jeszcze na to: L 05/04/2021 - 21:19:34: "71.^<252><STEAM_0:0:555688200><CT>" say "kurwo" po tym co napisałeś otrzymałeś upomnienie na @@say od admina: L 05/04/2021 - 21:19:57: "Finger<281><STEAM_0:0:33165947><>" triggered "amx_tsay" (text "chlopaku , jestze rasz to napisz i lesicz 71") (color "white") Pisząc tę skargę tak naprawdę wkopałeś sam siebie, admin postąpił słusznie banując Cię za wyzwiska, ale teraz lecisz z permem za czitowanie.
 2. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie
 3. 1 Miejsce - @ znarkomcie DD2 otrzymuje VIPa na 30 dni! 2 Miejsce - @ ~Justyna~DD2 VIPa jak zawsze oddaję, więc wędruje on do gracza SkilleR na 20 dni! 3 Miejsce - @ BaRdZiEjSzY z racji tego, że ja oddałam swojego VIPa, to przeskakujemy o jedną pozycję niżej w topce i takim oto sposobem Bardziejszy otrzymuje VIPa na 10 dni! Gratulujemy wszystkim wyników! Zgłoś się do @ cYcUs DD2 lub @ ~Justyna~DD2 w wiadomości prywatnej po odbiór nagrody.
 4. Nie sądzę, aby obrażanie drugiej osoby było kulturalnym zachowaniem z Twojej strony. Rozumiem, że takie oskarżenia mogły Cię zdenerwować, ale to nie jest powód aby kogoś w ten sposób obrażać, więc ban był jak najbardziej słuszny. Co do Ciebie @ znarkomcie DD2znam Twoje zdanie na temat osób posiadających bany VAC na koncie steam, ale to też nie oznacza, żeby od razu każdego gracza, który wejdzie na serwer z banem VAC nazywać oszustem, zamiast tego możesz równie dobrze przyjrzeć się takiemu graczowi na serwerze, czy rzeczywiście się czymś wspomaga. Od tego masz właśnie admina, żeby sprawdzać graczy i oceniać, a nie z góry twierdzić, że ktoś oszukuje nie posiadając dowodów (mam na myśli demko). Korzystaj z admina oraz ze swojego doświadczenia i nie oceniaj pochopnie.
 5. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie
 6. Demko: https://www97.zippyshare.com/v/np8sJ3RG/file.html 2:39 - zanim usłyszałeś nabiegającego przeciwnika, to już przez skrzynkę mierzyłeś celownikiem na model tt'ka 4:35 - wbiegasz w anarchię i znowu lecisz po modelu 7:25 - od razu wychylasz wcelowany w model 8:02 - po modelu 10:10 - raz sobie biegniesz na nożu przez pół mapy, ale gdy już przeciwnicy kierują się w Twoją stronę to zwalniasz, a chwilę potem (10:16) jak tt'ek cofnął, to Ty jak gdyby nigdy nic idziesz sobie na nożu, następnie zmieniasz na granat i idziesz pewny siebie na shifcie za nim aż do gali 10:42 - nie zdążył jeszcze dobrze wyjść, a Ty już rzuciłeś mu flesha idealnie pod nogi 11:14 - pięknie, idealnie celowałeś w model 12:42 - chciałeś iść galą, ale zrezygnowałeś, bo już doskonale wiedziałeś, że tt'ek idzie na mida 15:51 - jak widać, dobrze wiedziałeś, że przeciwnik idzie galą, a żeby tego było mało, to gdy się zbliżał, Ty nagle celownik skierowałeś w dół na głowę tt'ka 16:22 - normalnie byś już cofnął, ale zauważyłeś, że tt'ek dołączył własnie do gry i stał na respie, więc się wróciłeś 16:32 - Twoje zachowanie w tym momencie mówi tutaj wszystko, tt'ek jest w tym momencie na midzie, a Ty? zwalniasz na gali i już celujesz na środek następnie w 16:39 wychodzisz w niego idealnie wcelowany 17:37 - strzelasz doskonale w model przez ścianę i ponownie wychylasz wcelowany w przeciwnika 18:45 - zwyczajnie byś sobie jeszcze pobiegł i poskakał z tym nożem przez pół mapy, ale wiesz, już że na midzie są przeciwnicy, to wyciągasz broń i wychodzisz od razu wcelowany 18:59 - po modelu lecisz ładnie 19:12 - tt'ek cofnął, to możesz sobie na spokojnie biec z granatem jak gdyby nigdy nic Brak ub.
 7. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie
 8. Używasz wspomagacza, który całkowicie usuwa cienie z gry, brak ub.
 9. 147 - https://cssetti.pl/serwer/54.38.202.1:27015
 10. Fabian, życzę Ci przede wszystkim dużo zdrówka, w końcu ono najważniejsze! Dużo uśmiechu i szczęścia, które będzie się objawiało nie tylko z zewnątrz, ale i także wewnątrz Ciebie ;) Wszystkiego najlepszego! ;)
 11. Otrzymałeś bana z powodem "demko na forum" http://amxbans.how2kill.pl/ban_list.php?bid=5929 Demko zostało nagrane przez serwer i znajdziesz je w folderze cstrike pod nazwą How2Kill-DD2.dem, zapakuj je w paczkę .rar i wstaw do postu edytując swój temat.
 12. 7 - https://cssetti.pl/serwer/54.38.202.1:27015 Na cssetti odbył się reset głosów, tak więc lecimy!
 13. O proszę, kto tu zawitał :D Siemanko! Mam nadzieję, że zostaniesz tutaj na dłużej również wbijaj na dd2 w wolnych chwilach ;)
 14. Witam Cie przyjaciółko ❤️

×
×
 • Create New...