Jump to content

Cs 1.6 Only DD2

Zapraszamy na Serwer Only DD2 1.6!!!
Kliknij Poniżej, aby przejść do działu Cs 1.6 DD2!.

Przejdź do działu

Antycheat na naszych serwerach!

Wprowadziliśmy, antycheat'a na nasze serwery!
kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Czytaj wiecej

Nasz discord!

Dołącz do naszego discorda już dziś!
nasz serwer discord jest cały czas ulepszany, tak byście mogli miło spędzać u nas czas.

Dołącz teraz
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

cYcUs

[CS 1.6] Właściciel DD2 DD2

Community Reputation

12

About cYcUs

 • Other groups Użytkownik,
  Płeć Piękna
 • Birthday 05/13/1995

Social Media

Recent Profile Visitors

54 profile views
 1. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie
 2. Cześć wszystkim Na serwer oczywiście zapraszamy wszystkich bez wyjątku, może i ja zacznę z Wami grywać w GO
 3. PISZĄC SKARGĘ PAMIĘTAJ O KULTURZE Twój nick: Nick oskarżonego: Data i godzina: Opis sytuacji: Dowody: Proponowana kara: SKARGI BEZ ZASTOSOWANEGO WZORU BĘDĄ ODRZUCANE.
 4. Wymagania: Ukończone 17 lat Minimum 30h spędzonych na serwerze (na nicku, na którym starasz się o admina, czasy z różnych nicków nie będą łączone) Konto na forum min. 1 tydzień Doświadczenie w pełnieniu funkcji admina mile widziane Brak aktywnych banów Konto steam z grą cs 1.6 Opłacanie składki admina w wys. 5 pln miesiąc Nienaganne zachowanie na serwerze Wzór podania na admina: Imię: Wiek: Czas spędzony na serwerze (podaj link do GameTracker'a): Czy byłeś/byłaś wcześniej adminem: Czy byłeś/byłaś wcześniej karany na how2kill, jeśli tak za co: Twój staż w CS 1.6: Twój Steam ID: Czy jesteś w stanie opłacać składkę (5pln/miesiąc): Napisz parę słów o sobie: Dlaczego chcesz zostać adminem:
 5. REGULAMIN SERWERA ONLY DD2 Grając na naszym serwerze, weź sobie do serca najważniejszą zasadę. Nie bądź chamem. Nie psuj gry innym i po prostu baw się dobrze. 1. Nie psujemy zabawy innym graczom 2. Zakaz gry na cheatach [ban permanentny] 3. Wykonujemy cele mapy 4. Nie kampimy na respie (resp TT do 1:20) [ban od 5 minut] 5. Nie utrudniamy gry kolegom z drużyny 6. Zakaz używania reconnectu na początku rundy (po smierci, by grać 2x) [ban od 5 do 30 minut] 7. Na serwerze funkcjonuje info 5s po śmierci, tym samym podawanie informacji o pozycji/ ilości HP innych graczy poza serwerem, jest zabronione [ban permanentny] 8. Nie podpowiadamy na U@ 9. Nie wykorzystujemy bugów mapy 10. Nie wchodzimy na tekstury 11. Nie wyrzucamy paki w niedostępne miejsca 12. Nie używamy modeli broni/postaci, które znacznie ułatwiają grę 13. CZAS NA ODWOŁANIE OD BANA WYNOSI 48H (zakaz wchodzenia na serwer z aktywnym banem) 14. Nie krzyczymy do mikrofonu/ Nie puszczamy muzyki 15. Osoby bez mutacji mogą używać mikrofonu, o ile nie przeszkadza to innym 16. Na serwerze jest zakaz przyśpieszania na spodochronie, oraz robienia gs/sgs. 17. Zakaz gry na 16 bit oraz software. 18. Nie używamy nicków należących do adminow I innych graczy 19. Nie wyzywamy/obrażamy innych [kick/ban od 5 minut do tygodnia] 20. Zakaz używania nicków obraźliwych/rasistowskich itp. [kick/ban od 5 minut do tygodnia] 21. Nie przeklinamy (szczególnie przed 22) 22. Nie zaśmiecamy czatu gry ciągiem znaków bez ładu I składu ,np. sdshuhfdskeufh [kick/ban] 23. Rozmowy z innymi są mile widziane 24. Nie reklamujemy innych serwerów, ani sieci serwerów 25. Nie prowokujemy/ Nie wszczynamy kłótni 26. GRACZY ZGŁASZAMY POPRZEZ WPISANIE U@ (wpisujemy nick gracza oraz powód zgłoszenia) 26. Jako gracz masz prawo złożyć skargę na innego gracza, pamiętaj jednak, że musisz posiadać dowody ADMINI 1. SĄ WZOREM DO NAŚLADOWANIA 2. SĄ RÓWNIEŻ GRACZAMI I OBOWIĄZUJE ICH REGULAMIN TAK SAMO JAK INNYCH 3. MAJĄ OBOWIĄZEK PILNOWANIA PORZĄDKU NA SERWERZE 4. MAJĄ OBOWIĄZEK SPRAWDZANIA ZGŁASZANYCH GRACZY 5. NIE WDAJĄ SIĘ W KŁÓTNIE Z INNYMI GRACZAMI 6. ADMIN SAMODZIELNIE WYZNACZA KARĘ, W PRZYPADKACH GDZIE NIE ZOSTAŁA ONA ZAPROPONOWANA W PUNKTACH DOTYCZĄCYCH ROZGRYWKI ORAZ ZACHOWANIA NA SERWERZE 7. MAJĄ PRAWO DOPASOWAĆ DŁUGOŚĆ BANA DO ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI 8. MUSZĄ POSIADAĆ DOWODY W PRZYPADKU BANA ZA WSPOMAGACZE (dobrze jest je również posiadać w przypadku banów za obraze)
×
×
 • Create New...