Jump to content
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

Ch W.

Zasłużony

Community Reputation

231

Ch W. last won the day on November 3 2019

Ch W. had the most liked content!

Wideo użytkownika

About Ch W.

 • Other groups Donator
 • Birthday 10/13/1998

Social Media

Recent Profile Visitors

1,209 profile views
 1. Nawet jeżeli oficjalnie taki jest to niestety w mojej ocenie nie jest to dobry wiek. Anime pokazuje pewne problemy i niestety osoba w tym wieku nie będzie wstanie do końca zrozumieć wszystkiego - jest bardzo smutne i potrafi wywołać łzy. Mimo wszystko polecam każdemu jednak radzę zapatrzeć się w chusteczki lub papier toaletowy do oczków oraz noska.
 2. kurwa, jebać, ch*j Święta trójca przecinków, myślników oraz kropek
 3. @ Skolim co Ty mówisz? Valve zlewa tę grę i problemy które w niej występują np. hitboxy, niestabilność gry czy zjadanie FPS'ów na najniższych ustawieniach na komputerach które spokojnie cisną gry AAA na najwyższych przy stabilnych ~100fps'ach. Litości - takie zmiany to żadne zmiany, valve tylko psuje serwery każdą możliwą aktualizacja.
 4. Nowy serwer, bez aktywności - nawet GT nie dało trupiej kreski. Słaba lokalizacja jeżeli chodzi o pukawkę - Olsztyn ;) Ciężko powiedzieć co w środku - nikt tam nie gra Na nie.
 5. Zakładając że na arenie dalej są moje rangi to: Wpisz na czacie: "!mm" lub w konsoli: sm_mm aby odświeżyć rangi. Zdarza się że mechanizm rang źle wyłapuje rangę i mimo że masz wyższą rangę dostajesz niższą ;)
 6. Pozwolę sobie dopowiedzieć kilka słówek - nie czytałem ChatBox'a więc nie wiem co mój opiekun powiedział - nie interesują mnie bany moich adminów do czasu gdy ktoś nie złoży na nich skargi - sam daje ciekawe bany, może nie będę przytaczał jakie ale najczęściej są to oczywiści cheaterzy. W mojej opinii danie bana o powodzie "lan" czy "zapraszam na lana" to sugestia że gracz jest za dobry aby grał na naszym serwerze - oczywisty odpał. Jeżeli się nie odwołał znaczy że ban słuszny - tyle w temacie moich adminów, na razie... Proszę również kolegę który składa skargę o sprawdzenie o czym pisze i użycie głowy - na moich adminów nie ma skarg a jeżeli są to po analizie (często ponad godzinnej) demek są odrzucane. Od banów moich adminów prawie nikt się nie odwołuje - ciekawe dlaczemu ?? Prosiłbym również zwrócić uwagę na to kto daje bany i powody - nie że bronie niekompetencja kogoś z innego serwera - ponieważ ban za notoryczne afczenie miał być nadany na 60 minut oraz dodatkowo nie przez administrację 5vs5 - @ EliteSpartan Z mojej strony to tyle jeżeli chodzi o mój serwer - podtrzymuję również opinie mojego opiekuna.
 7. No kurwa, to chyba oczywiste - polski przecinek: kurwa
 8. Ch W.

  [Q&A] nowleusz

  Na czas, uff: [P] Dlaczego wszystkich wkurwiasz? [P] Ulubiony utwór muzyki elektronicznej? [P] Słuchałeś kiedyś Aphex Twin'a? [P] Lubisz @Mesharsky? [P] Lubisz @ dbk? [P] Lubisz @ Taxooh TS3 ? [P] Ile masz lat? [P] Kak tjebja zawód? [P] Hobby? [P] Ile cm? [P] Co sądzisz o @ kubinho ? [P] Ile grasz w cs'a? [P] Co robisz w czasie wolnym inne niż hobby? [P] Umiesz pływać? [P] Jaki profil w szkole? [P] Średnia ocen z ostatniej klasy? [P] Majza vs Polski? [P] Obejrzysz kiedyś Boku No Piko ( @ Niebieski 5vs5 ) [P] Napiszesz Diablo Mod'a dla pana oznaczonego wyżej? [P] Co jadłeś dziś na obiad? [P] Ulubione danie? [P] Lubisz ostre jedzenie? [P] Ulubiony FastFood [P] Baranina czy Kurczak? [P] Łagodny, mieszany czy ostry? [P] Znasz Rosyjski? [P] Ulubiona mapa? [P] Ulubiona kosa? [P] Skin do w/w? [P] Ubuntu vs Debian? [P] Ulubiony energetyk? [P] Kawa vs Herbata? [P] Lubisz sushi? [P] Gdzie widzisz się za 10 lat? [P] Nosisz zegarek? [P] Jaki masz telefon? :D [P] Jakiej przeglądarki używasz? [P] Ile masz jaj? :) [P] Czy lubisz @ powerek123 5vs5? [P] Co robi polecenie smbpasswd? [P] MySQL vs PostgreSQL? [P] C# vs Java? [P] Ulubiona gra inna niż CS:GO? [P] Znienawidzona gra inna niż CS:GO oraz LOL? [P] Wiesz czym jest Array? :D [P] Prawiczek? :>>> [P] Co sądzisz o Rias Gremory ? (uwaga! niepoprawne odpowiedzenie grozi: wpierdolem, wypierdoleniem lub i warnem od: @Mesharsky xDDD) [P] Big Tits or Small Tits? [P] Oglądałeś piłe? [P] Did you make your choice?
 9. @ dbk @ Taxooh TS3 #GrubyStyle #TylkoGruby #Essa #Gruby
 10. Z taką aktywnością na serwerze areny to nie zbyt masz szansę na admina tutaj. Podanie oczywiście odrzucam ze względu na 0 aktywność na Arenie. Pozdrawiam Charlie W. Ps: chyba Ci się pomyliły GT'ki serwerów bo to nie jest serwer areny na który podanie składałeś.
 11. @ Jester Qrines, opinia to opinia - dodam również że NIGDZIE nie powiedziałem że NIE POLECAM linux'a - stwierdziłem że jest to świetny system - notabene: pracuje na nim codziennie, nie narzekam na to co tam jest ale wiem jak kończy się próba konfiguracji linuxa przez osobę która nie ma żadnej wiedzy o tym - dlatego zaleca się zamknięty na pewną konfiguracje system który powoduje że użytkownik bez CELOWEGO zrobienia czegoś praktycznie nie jest w stanie zniszczyć systemu - z linuxem bywa różnie, zaczynając od rozwalającego się systemu plików podczas niepoprawnego wyłączenia komputera (i gadaj se co chcesz, przynajmniej 3 razy naprawiałem lub stawiałem od nowa maszyny które miały uszkodzony system plików przez niepoprawne wyłączenia maszyny) po nie wiadomo czemu nie działające poprawnie wymagane biblioteki. Linux to świetny system ale nie dla każdego. @Mesharsky podsumował dlaczego. A tak na marginesie, pragnę również zauważyć że linux czasami powoduje problem ze sterownikami - których np. nie ma do danej karty sieciowej itp.: przykład Lenovo Yoga 2 i moje problemy właśnie ze sterownikiem do karty sieciowej - a ten problem, nie jest już taki hop siup do rozwiązania...

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...