Jump to content
VIP NA NASZYCH SERWERACH ZA DODANIE W NICKU ---> How2kill.pl
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

Ch W.

Zasłużony

Community Reputation

231

Ch W. last won the day on November 3 2019

Ch W. had the most liked content!

Wideo użytkownika

About Ch W.

 • Other groups Donator
 • Birthday 10/13/1998

Social Media

Recent Profile Visitors

1,346 profile views
 1. Nawet jeżeli oficjalnie taki jest to niestety w mojej ocenie nie jest to dobry wiek. Anime pokazuje pewne problemy i niestety osoba w tym wieku nie będzie wstanie do końca zrozumieć wszystkiego - jest bardzo smutne i potrafi wywołać łzy. Mimo wszystko polecam każdemu jednak radzę zapatrzeć się w chusteczki lub papier toaletowy do oczków oraz noska.
 2. kurwa, jebać, ch*j Święta trójca przecinków, myślników oraz kropek
 3. @ Skolim co Ty mówisz? Valve zlewa tę grę i problemy które w niej występują np. hitboxy, niestabilność gry czy zjadanie FPS'ów na najniższych ustawieniach na komputerach które spokojnie cisną gry AAA na najwyższych przy stabilnych ~100fps'ach. Litości - takie zmiany to żadne zmiany, valve tylko psuje serwery każdą możliwą aktualizacja.
 4. Nowy serwer, bez aktywności - nawet GT nie dało trupiej kreski. Słaba lokalizacja jeżeli chodzi o pukawkę - Olsztyn ;) Ciężko powiedzieć co w środku - nikt tam nie gra Na nie.
 5. Pozwolę sobie dopowiedzieć kilka słówek - nie czytałem ChatBox'a więc nie wiem co mój opiekun powiedział - nie interesują mnie bany moich adminów do czasu gdy ktoś nie złoży na nich skargi - sam daje ciekawe bany, może nie będę przytaczał jakie ale najczęściej są to oczywiści cheaterzy. W mojej opinii danie bana o powodzie "lan" czy "zapraszam na lana" to sugestia że gracz jest za dobry aby grał na naszym serwerze - oczywisty odpał. Jeżeli się nie odwołał znaczy że ban słuszny - tyle w temacie moich adminów, na razie... Proszę również kolegę który składa skargę o sprawdzenie o czym pisze i użycie głowy - na moich adminów nie ma skarg a jeżeli są to po analizie (często ponad godzinnej) demek są odrzucane. Od banów moich adminów prawie nikt się nie odwołuje - ciekawe dlaczemu ?? Prosiłbym również zwrócić uwagę na to kto daje bany i powody - nie że bronie niekompetencja kogoś z innego serwera - ponieważ ban za notoryczne afczenie miał być nadany na 60 minut oraz dodatkowo nie przez administrację 5vs5 - @ EliteSpartan Z mojej strony to tyle jeżeli chodzi o mój serwer - podtrzymuję również opinie mojego opiekuna.
 6. No kurwa, to chyba oczywiste - polski przecinek: kurwa
 7. Ch W.

  [Q&A] nowleusz

  Na czas, uff: [P] Dlaczego wszystkich wkurwiasz? [P] Ulubiony utwór muzyki elektronicznej? [P] Słuchałeś kiedyś Aphex Twin'a? [P] Lubisz @Mesharsky? [P] Lubisz @ dbk? [P] Lubisz @ Taxooh TS3 ? [P] Ile masz lat? [P] Kak tjebja zawód? [P] Hobby? [P] Ile cm? [P] Co sądzisz o @ kubinho ? [P] Ile grasz w cs'a? [P] Co robisz w czasie wolnym inne niż hobby? [P] Umiesz pływać? [P] Jaki profil w szkole? [P] Średnia ocen z ostatniej klasy? [P] Majza vs Polski? [P] Obejrzysz kiedyś Boku No Piko ( @ Niebieski 5vs5 ) [P] Napiszesz Diablo Mod'a dla pana oznaczonego wyżej? [P] Co jadłeś dziś na obiad? [P] Ulubione danie? [P] Lubisz ostre jedzenie? [P] Ulubiony FastFood [P] Baranina czy Kurczak? [P] Łagodny, mieszany czy ostry? [P] Znasz Rosyjski? [P] Ulubiona mapa? [P] Ulubiona kosa? [P] Skin do w/w? [P] Ubuntu vs Debian? [P] Ulubiony energetyk? [P] Kawa vs Herbata? [P] Lubisz sushi? [P] Gdzie widzisz się za 10 lat? [P] Nosisz zegarek? [P] Jaki masz telefon? :D [P] Jakiej przeglądarki używasz? [P] Ile masz jaj? :) [P] Czy lubisz @ powerek123 5vs5? [P] Co robi polecenie smbpasswd? [P] MySQL vs PostgreSQL? [P] C# vs Java? [P] Ulubiona gra inna niż CS:GO? [P] Znienawidzona gra inna niż CS:GO oraz LOL? [P] Wiesz czym jest Array? :D [P] Prawiczek? :>>> [P] Co sądzisz o Rias Gremory ? (uwaga! niepoprawne odpowiedzenie grozi: wpierdolem, wypierdoleniem lub i warnem od: @Mesharsky xDDD) [P] Big Tits or Small Tits? [P] Oglądałeś piłe? [P] Did you make your choice?
 8. @ dbk @ Taxooh TS3 #GrubyStyle #TylkoGruby #Essa #Gruby
 9. @ Jester Qrines, opinia to opinia - dodam również że NIGDZIE nie powiedziałem że NIE POLECAM linux'a - stwierdziłem że jest to świetny system - notabene: pracuje na nim codziennie, nie narzekam na to co tam jest ale wiem jak kończy się próba konfiguracji linuxa przez osobę która nie ma żadnej wiedzy o tym - dlatego zaleca się zamknięty na pewną konfiguracje system który powoduje że użytkownik bez CELOWEGO zrobienia czegoś praktycznie nie jest w stanie zniszczyć systemu - z linuxem bywa różnie, zaczynając od rozwalającego się systemu plików podczas niepoprawnego wyłączenia komputera (i gadaj se co chcesz, przynajmniej 3 razy naprawiałem lub stawiałem od nowa maszyny które miały uszkodzony system plików przez niepoprawne wyłączenia maszyny) po nie wiadomo czemu nie działające poprawnie wymagane biblioteki. Linux to świetny system ale nie dla każdego. @Mesharsky podsumował dlaczego. A tak na marginesie, pragnę również zauważyć że linux czasami powoduje problem ze sterownikami - których np. nie ma do danej karty sieciowej itp.: przykład Lenovo Yoga 2 i moje problemy właśnie ze sterownikiem do karty sieciowej - a ten problem, nie jest już taki hop siup do rozwiązania...
 10. Ch W.

  [Q&A] kubinho

  I ponownie przed państwem "kilka pytań", zapraszam: [P] Kubuś jak masz na imię? [P] Twój ulubiony mod serwera w CS:GO? [P] Ulubiony cheat (nazwa plz xD)? [P] Czy jest gra do której nie próbowałeś znaleźć cheat'ów? [P] Ile masz lat? [P] Ulubiony styl Wódzitsu (nazwa vódki)? [P] Ulubiona ruda vóda (jak wyżej)? [P] Ulubiony browar (inny niż Harnaś <- tego to kochasz)? [P] Masz stałą partnerkę? [P] Jaką masz rangę w CS:GO? [P] Ulubione anime mangozjebie? [P] Ulubiony hentai? :> [P] Komu kibicujesz w Ekstraklasie ? [P] Komu kibicujesz w Lidze Mistrzów? [P] Znienawidzona gra inna niż CS:GO? [P] Znienawidzony Piłkarz? [P] Ulubiony członek forum? [P] Ulubiony utwór muzyczny? [P] Plany na przyszłość? Studia, praca, ...? [P] Czy lubisz swoje zajęcie na forum? [P] Ulubiony admin z 5vs5? [P] Co sądzisz o @ dbk? [P] Co sądzisz o @ Taxooh TS3? [P] Ulubiony Youtuber? [P] Ulubiona wersja minecraft'a? [P] Co sądzisz o wyglądzie tego forum? [P] Lubisz Edytkę (i jej style xD) - pomoc: patrz stopkę? [P] Ulubiona pozycja seksualna? [P] Lubisz @ Wełna 5vs5, ya noł łot aj ment? [P] Masz już prawo jazdy? [P] Ile razy oblałeś egzamin praktyczny? [P] Ulubiona kosa w CS:GO? [P] No i ulubiony skin do w/w? [P] Grasz w osu!? [P] Ile palisz dziennie? [P] Kiedy gramy w PayDay'a 2? [P] Co sądzisz o Overpassie? [P] Ile razy globusa wbiłeś? [P] Co sądzisz o Filipie? [P] Skąd masz internety? [P] Co Cię najbardziej wkurwia na świecie? [P] I dlaczego to jest Filip? [P] Grasz w Lola? [P] Obejrzysz HighSchool DXD? (Ulubione anime: @Mesharsky oraz @ Ch W. 5vs5) [P] Waliłeś już Niemca po kasku? [P] Co chciałbyś zmienić na 5vs5? [P] Co chciałbyś zmienić na How2Kill? [P] Jaką miałeś średnią ocen w poprzednim roku szkolnym? [P] Dlaczemu wychodzisz z ts'a się nie żegnając? [P] Ulubiony typ kobiety? Powodzenia
 11. Skoro myślisz o Sobie to zadaj sobie pytanie do czego chcesz używać komputera? Możliwości konfiguracyjne linuxa są ogromne - zależy co chcesz oraz ile umiesz: google powie co można co nie. Drugim elementem jest pytanie jakich programów potrzebujesz oraz pytania: jest wersja na linuxa? czy możesz zainstalować dany program używając Wine? (https://www.winehq.org - mostly yes) czy przez Wine nie będzie małych problemów z działaniem pewnych funkcji? - zdarzają się, nic nie jest idealne. I trzeci najważniejszy element: czy jest Ci potrzebny linux? Linux zapewnia ogromna wydajność sprzętu (jeżeli np. laptop jest starszy, z Windowsem chodzi jakby jednej nogi nie miał to akurat linux się sprawdzi). Jeżeli jednak masz dobry sprzęt który ciągnie Widnowsa jak chce to dla domowych potrzeb linux nie musi być aż tak potrzebny - tutaj zostaje wybór własny opierający się na możliwościach systemu dotyczących customizacji, otwartości systemów czy aplikacji. Z doświadczenia mogę Ci jeszcze powiedzieć tak: mam PC'ta oraz laptopa, PC'ta można określić PC'tem z "NASA" z Windowsem 10 a laptop to inna bajka i na nim właśnie mam Linuxa (Ubuntu 18.04 i guess) - pracuje dużo lepiej niż na Windowsie, szybciej się ładuje itp. jednak zainstalowałem tam Linuxa w jednym celu: Linux z Linuxem lepiej pracuje aniżeli Linux z Windowsem - mam na myśli pracę na serwerach na których systemem operacyjnym był właśnie Linux - Putty nie ma podjazdu do Terminala z Linuxa a dokładniej terminala tekstowego (tekstowa forma widoku systemu) - z rzadka aby pooglądać jbzdy odpalałem terminal graficzny. Wydaje mi się więc że jeżeli twoja praca nie wymaga od Ciebie pracy na Linuxie (np. w moim wypadku, Python lepiej działa z linuxem aniżeli windowsem - metodyka pracy jest moim zdaniem łatwiejsza) to zakładając że komputer nie musi ciągnać Gier 3A czy bardzo zaawansowanych aplikacji (które i tak na linuxie mogą działa źle jeżeli komputer jest słabszy) to lepiej zostać przy Windowsie - bezpieczniej dla zdrowia psychicznego usera, co nie @Mesharsky(idź tam se tego swojego centosa pocałuj )? Nie odradzam Linuxa ale również nie polecam jeżeli Windows ma szanse działa poprawnie oraz nie wymaga tego twoja praca

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...