Jump to content
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

sQm

Użytkownik

Community Reputation

17

Wideo użytkownika

About sQm

 • Birthday August 20

Social Media

 • GG:
  123456789

Recent Profile Visitors

297 profile views
 1. sQm

  rezygnacja

  Ale czemu do was ? Co wy gadacie? Po prostu nie czuje się tutaj. Jakiś dziwny klimat panuje, jak wyleciało pare osób.
 2. sQm

  rezygnacja

  Po 1 nie było żadnej reklamy Po 2 każdy wchodzi na serwer nie wiem czemu wy nie możecie "może trzeba założyć hasło i potem się odpala cała gra" Po 3. Reklamę kupię nie długo i na pewno nie za 3 zł Po 4 serwsr działa cały czas jeszcze nie było takiego momentu że był off. Po 5 odświeżanie tabeli serwerów jest co jakiś czas i jest crash tabeli i widoczny mój serwer był niby off a tak na prawdę był on
 3. sQm

  rezygnacja

  Nick: sQm Ranga, z której chcesz zrezygnować: W@ serwera Powód: Odchodzę z serwerem mało osób tutaj gra w cs 1.6
 4. Nick: sQm Imię: Przemuś Wiek: 26 Czas, który możesz poświęcić na forum: Staram się być tak często jak jest to możliwe. Jesteśmy w większości osobami dorosłymi, którzy pracują ciężko na to, aby jakoś w miarę godnie żyć, więc spędzam na forum tyle czasu ile mogę. Doświadczenie (opisz, jeżeli tak): Posiadałem wielokrotnie Właściciela, administratora itp więc znam zasady. Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem?: Uważam, że obecne stanowiska jakie obejmuję realizuję w 95%. Może nawet troszkę mniej, ale staram się być naprawdę aktywną osobą na forum jak i na serwerach ( aczkolwiek z tym drugim ostatnio jest słabo ). Ponieważ praca i dojazdy do prac po 140 km i muszę wyjeżdżać dwie godziny wcześniej, ale serwer jest skończony w 99% ponieważ czekam na amxbans od właściciela forum. Staram się nie prowokować ani nie doprowadzać do konfliktów, jednak nie zawsze to wychodzi, po prostu nie lubię, gdy osoby trzecie wciskają ręce tam, gdzie nie trzeba :) Kontakt: Pw, GG, Steam P.s -, Wiem, że mam mało szans żeby się dostać na stanowisko ponieważ jestem zbyt krótko, na forum. Ale doświadczenie w owym rangach mam duże więc dezyzje zostawiam dla was.
 5. Tak Pomocny Staż na forum Ogarnięty Wiek
 6. Daj odp na pw ....

 7. https://www.youtube.com/watch?v=9acbMud71n4
 8. wczoraj ogladalem to z mojaj, az sie plakac chcialo.. :(
 9. Można dać szansę. Wiek Pomoc się przyda Doświadczenie będzie większe.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...