Jump to content

naXe

Zasłużony

naXe last won the day on June 26

naXe had the most liked content!

Community Reputation

26 Iron II

About naXe

  • Birthday February 15

Social Media

Recent Profile Visitors

317 profile views
  1. Przyjrzę się temu i naprawię 🤫
  2. Poprawiłem wyświetlanie polskich znaków oraz dodałem usuwanie różnych specjalnych znaków unicode (emoji, emotki) z nicku. Nick i nazwa grupy jest skracana, aby nie wychodziło poza ramki, być może kiedyś tam w dalekiej przyszłości (jakoś tak w 2090 roku) powiększy się ramki ;)
  3. Witam, Prosty skrypt, który pobiera dane użytkownika tj: Nick Wiek Grupę Ilość postów Steam Aby wyświetlało numer Steam i wiek należy uzupełnić pola w profilu. Użycie: https://how2kill.pl/podpis/ID/AVATAR.png ID - To nic innego jak identyfikator (numer) użytkownika, każdy ma swoje ID. Skąd wziąć ID? Też nic trudnego, w adresie do waszego profilu przed nazwą użytkownika jest numerek - To jest ID użytkownika. AVATAR - zamiast tego wpisujesz 1 - ma być awatar lub 0 - nie ma być awatara. Wygląd z awatarem: Wygląd bez awatara: Tej sygnatury możecie używać gdzie tylko chcecie, dane aktualizują się automatycznie, więc na każdej stronie, gdzie zostanie umieszczona będą aktualne dane o użytkowniku.
  4. Specjalnie dla How2kill.pl napisałem aplikację, która wyświetla na osobnej podstronie wszystkie wpisy dodane na chatboxie. Nazwana została 'Archiwum chatboxa'. Każdy może znaleźć dowolny wpis, dodany przez dowolnego użytkownika. W znalezieniu może pomóc wyszukiwarka, która pozwala szukać według nazwy użytkownika ( wszyskie wpisy dodane tylko przez tego konkretnego użytkownika ), w danym przedziale czasowym ( wszystkie wpisy dodane między datą A, a datą B, np. 20.04.2019 - 25.04.2019 ) oraz można znaleźć wpisy, które zawierają dany ciąg znaków w treści, np. wpis jest o treści 'Ala ma kota, a kot ma Alę', to wystarczy wpisać tylko np. 'Ala', aby znalazło ten wpis. Odnośnik do archiwum znajduje się w prawym górnym rogu chatboxa tuż obok przełącznika dźwięku lub można się też do niego dostać przez ten adres URL: https://how2kill.pl/chatbox/archive/
  5. Zobaczymy teraz czy będzie ok ;)
  6. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
  • Create New...