Jump to content
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Vixo

Użytkownik

Community Reputation

42

About Vixo

 • Birthday 08/23/1994

Recent Profile Visitors

1,407 profile views
 1. Halo, podawać swoje snapy misiaki 

  1. Show previous comments  1 more
  2. Vixo

   Vixo

   BANICJA, BANOWAĆ GO

  3. Cudowny Dzieciak
  4. 2k10

   2k10

   Vixo? Gdzie serwer? Co się dzieje? 

    

 2. Cześć, za nim mnie zlinczujecie to może pokrótce Wam wyjaśnię dlaczego tak a nie inaczej. Odebrałem dzisiaj wyniki badań które całkowicie umożliwiają mnie z prac fizycznych na minimum 4 miesiące, co za tym idzie automatycznie jestem skreślony z pracy w której pracuje, niestey l4 mi nie przysługuje. Nie mogę sobie pozwolić na siedzenie w domu przez te 4 miesiące gdyż mam opłaty i kredyt na głowie. Z tej racji jestem zmuszony w trybie natychmiastowym zacząć szukać nowej, sam nie wiem jak to będzie i jak znajdę pracę "nie fizyczną" Ale niestety muszę, siła wyższą, zdrowie ważniejsze. Mesharskiemu napisałem już na pw co i jak, nie myślałem się przed Wami tłumaczyć chciałem zgłosić to tylko jemu i paru znajomym, ale jednak postanowiłem byście nie myśleli że "narobił szumu i uciekł" Sam jestem zły bo kupiłem serwer na pukawce po czym mi nie pasował i kupiłem na 1s1k, następnie kupiłem paczkę i wszystko poszło na marne, napisałem do Mesharsky że jeżeli mu się one i paczka przyda śmiało oddaje. Przepraszam moją grupę znajomych wszystkich których tu zaciągnąłem (myślę jednak że nie uciekniecie bo się zadomowiliście ładnie) Ale jednak jak macie trochę oleju w głowię, a wiem że macie to zrozumiecie. Ja postaram się wrócić jak najszybciej tylko dam radę, a wiecie że jestem silny i szybko sobie poradzę z ta sytuacją Także przepraszam Was jeszcze raz, serwery na obu hostingach które mają ważność jeszcze 3 tygodnie i paczka only dd2 jest do dyspozycji administracji. Będę do Was zaglądał I miał na oku czy nie uciekacie , długo to nie potrwa OBIECUJE.
 3. Pamiętacie te flamastry co jak przestawały pisać moczyło się je w spirytusie i wracały do życia? Nie przypuszczałem że sam zostanę takim flamastrem.

 4. MIŚ KOLOROWY :D No jasne że ja @ BMW E60 M5
 5. Cześć chamie mój kochany :D
 6. Zdecydowanie na Nie, Oliwia znamy się, ale muszę być obiektywny to chyba nie jest jeszcze Twój czas daj się poznać innym, sieć została reaktywowana jest wiele osób które mają uznania u administracji, także tak jak napisałem daj się poznać innym, pokaż się z dobrej strony a na pewno przyjdzie i czas na Ciebie.
 7. Vixo

  Mordeczka Vixo

  Znowu się czepiacie tych klapek? :(

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...