Skocz do zawartości
 • Liczba zawartości

  467
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

keeemin><

Moderator

Reputacja

385

Ostatnia wygrana keeemin>< w dniu 18 Listopada

Użytkownicy przyznają keeemin>< punkty reputacji!

Wideo użytkownika

2 obserwujących

O keeemin><

 • Inne Grupy Redaktor,
  [CSGO] Admin 5vs5 3maps 5vs5,
  VIP,
  Donator
 • Urodziny 27.10.2006

Social Media

Ostatnie wizyty

517 wyświetleń profilu
 1. Oczywiście, nie wiem czy to aż taka aktywność fizyczna ale póki co najczęściej enduro
 2. Nick: @ keeemin>< Ranga do nadania: Admin 3Maps Dowód:
 3. WZÓR Nick z serwera: ah shit, here we go again, ファックデ how2kill.pl Wiek: 13 Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/パトリック/145.239.18.200:27030/ (Tak wiem, że nie za dużo, ale GT można nadrobić, a admini są potrzebni) SteamID: STEAM_0:1:505447439 Doświadczenie (o ile posiadasz): Średnie, byłem kilka razy adminem na innych serwerach i umiem podstawowe komendy admina, więcej mi teraz nie potrzeba Krótko o sobie: Nazywam się Dominik, mam 13 lat, jestem nałogowym graczem CS:GO (co widać na moim steamie, ok. 100h w 2 tyg. :O), jak mogliście już zauważyć jestem również moderatorem oraz redaktorem naszej sieci, więc pomimo młodego wieku jestem osobą ogarniętą i na spokojnie poradzę sobie w adminowaniu.
 4. Grafika by @ Knight Aktualizacja, która wyszła 06.12.2019 r. czyli w mikołajki, to prawdziwy prezent dla komentatorów, którzy od wielu miesięcy prosili o dodanie opcji rysowania po mapie podczas komentowania demka. Valve w końcu postanowiło wysłuchać i dodać następujące opcje, które są dobre nie tylko dla komentatorów, ale i graczy. Aktualizacja 06.12.2019 r. obejmuje: Dodano opcję rysowania dla obserwatora spotkania na podglądzie mapy Dodano ekran powiadomień na początku gry, który wyświetla najnowszy post na blogu CS:GO Wyregulowano nagłówki tablicy wyników dla jej lepszej czytelności Dodano wsparcie dla lokalizowania pierwszej, drugiej i trzeciej etykiety na końcowym ekranie spotkania Do komendy cl_voice_filter dodano wsparcie list identyfikatorów steam kont, których komunikacja głosowa będzie odtwarzana w trakcie oglądania dema. Przykładowo steamids:765123,765456,7651244’ Niestety nie są to jeszcze świąteczne kurczaki, na to będziemy musieli troszeczkę poczekać :( Źródło: www.izaktv.pl
 5. G3 elo nie wyjde nigdy z golda
 6. - Gdzie bocian chodzi na zakupy? - Do żabki
 7. Z jakiego otrzymanego prezentu najbardziej się cieszyłeś/aś?
 8. Według mnie to nie ma co, nawet jeśli poszukujecie adminów, to mogę się trochę o nim wypowiedzieć. W sumie wystarczy to, że chciałeś admina u mnie na serwerze MC, a nawet nie wiedziałeś jak się gra w tą gre. Po twoich akcjach na 5vs5 i AWP na którym zostałeś ZDEGRADOWANY niedługo po przyjęciu podania byłbym niechętny Cię przyjąć, ale to już zostawiam do oceny @ Shazzy 3 Maps. Pokaż nam, że się zmieniłeś i wtedy składaj podanie. Idealnym przykładem jest tutaj moje pytanie na 5vs5: "Gra ktoś mm'a?" i twoja odpowiedź: "Z tobą nie". To pokazuje, że jak nie dostaniesz admina, czy czegoś czego chcesz to zaraz jesteś negatywnie nastawiony do innych i to również pokazuje, że nie dorosłeś do roli admina Podanie również pozostawia wiele do życzenia.
 9. keeemin><

  [Q&A] Kobe!

  Hejka kochani! Kolejną nominowaną osobą w naszej zabawie jest @ Kobe 5vs5 Czas na zadawanie pytań macie do 09.12.2019, do godziny 20. Wiecie co robić! Czas start! Zasady: Pytania poprzedzamy znakiem [P], zaś odpowiedzi znakiem [O]. Przykład: [P] Ile masz lat? [O] Dwanaście. Pamiętajcie o regulaminie! Link znajdziecie poniżej:

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...