Jump to content
 • Content Count

  418
 • Joined

 • Last visited

keeemin><

Moderator

Community Reputation

359

keeemin>< last won the day on September 28

keeemin>< had the most liked content!

Wideo użytkownika

2 Followers

About keeemin><

 • Other groups Redaktor,
  VIP,
  Donator
 • Birthday 10/27/2006

Social Media

Recent Profile Visitors

422 profile views
 1. Sam, ale zwykle i tak trzeba fachowca, a ja to jescze bardziej psuje xD
 2. Witajcie. Było o tym już w ciekawostce dnia, ale w tym artykule postaram się wam przybliżyć kim jest Olga Tokarczuk oraz za co otrzymała nagrodę Nobla. Olga Tokarczuk - polska pisarka, eseistka, poetka i autorka scenariuszy. Laureatka Nagrody Nobla w dziedzinie literatury za rok 2018, laureatka The Man Booker International Prize 2018 za powieść Bieguni oraz dwukrotna laureatka Nagrody Literackiej „Nike” za powieści: Bieguni i Księgi Jakubowe. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie, Komitet Noblowski przyznał Oldze Tokarczuk Nagrodę Nobla w dziedzinie literatury za "narracyjną wyobraźnię, która wraz z encyklopedyczną pasją reprezentuje przekraczanie granic, jako formę życia". Wszystko wskazuje więc na to, że członkowie Akademii przyznając jej to prestiżowe wyróżnienie brali pod uwagę przede wszystkim jej głośną powieść "Bieguni" z 2007 roku. Gratulacje! Źródło: www.google.pl
 3. keeemin><

  [Q&A] Niebieski

  [P] Ile już wytrzymujesz z @ dbk?
 4. "Pewnego dnia oglądałem zachód słońca 43 razy - powiedział Mały Książę a chwile później dodał - Wiesz kiedy jest bardzo smutno, to kocha się zachody słońca"
 5. W Chinach zabronione jest przytulanie drzew.
 6. Religia, a przynajmniej oceny z niej. Każdy ma prawo wierzyć w co chcę i wiara nie powinna być oceniana.
 7. Do komputera HyperX - jedyne słuchawki które wytrzymały ze mną 2 miechy A do telefonu JBL

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...