Jump to content
 • Content Count

  362
 • Joined

 • Last visited

keeemin><

Redaktor

Community Reputation

334

keeemin>< last won the day on September 12

keeemin>< had the most liked content!

Wideo użytkownika

1 Follower

About keeemin><

 • Other groups Donator
 • Birthday 10/27/2006

Social Media

Recent Profile Visitors

314 profile views
 1. Tak jak widzicie na załączonym obrazku, GTA San Andreas za darmo, ale to nie wszystko. Wyszedł rockstar lancher do pobrania, a tam będą do kupienia/pobrania nowości od rockstara!
 2. Witajcie! Z uwagi na to, że wraz z drennem postanowiliśmy zawiesić kartkę z kalendarza postanowiłem zrobić coś na zasadzie bardzo skróconej kartki, mianowicie ciekawostki z danego dnia. 17 WRZESIEŃ > 1. 17 września 1996 roku pojawiła się w Polsce stacja telewizyjna HBO. > 2. 17 września 1156 roku Austria została samodzielnym księstwem po odłączeniu się od Bawarii. > 3. 17 września 1939 roku ZSRR napadło na Polskę, łamiąc tym samym pakt o nieagresji. >> Znane osoby urodzone w tym dniu: – 1987 – Piotr Stramowski – aktor – 1976 – Peja – Ryszard Andrzejewski – raper www.google.pl https://paczka-wiedzy.pl/17-wrzesnia-ciekawostki/
 3. Ja nie gawarisz co ty mówisz
 4. Witam, nie działa (przynajmniej mi) how2kill.pl na komputerze. Próbowałem na 3 różnych przeglądarkach, czyściłem cache i cookies i nic nie pomaga.
 5. Jestem na TAK. + wiek + doświadczenie + podanie ładne i przejrzyste.
 6. Wchodzi nauczyciel do klasy i mówi: "Kto głupi wstać!" Jasiu wstaje. Nauczyciel pyta: "Czemu wstałeś?" - Bo nie chciałem, żeby pan tak sam stał.
 7. Jak przedstawia tytuł, już niedługo ujrzymy nowego (odświeżonego) Cache! Jakby ktoś nie wiedział to Cache jest to mapa typu "Zamach bombowy". Została stworzona przez Sala "Volcano" Garozzo, Lenza Monath'a oraz Shawna Snellinga i finałowa wersja została wdrożona 16 maja 2011 roku do Counter-Strike Source. Do Counter-Strike: Global Offensive mapa weszła 1 grudnia 2012 roku. Teraz po tych 8 latach doczekaliśmy się odświeżenia tej mapy. Premiera nowej mapy ma nastąpić 29 września podczas imprezy Intela pt. "ESL One New York 2019" Tego dnia zostanie rozegrany mecz na nowej mapie. Możemy się spodziewać dużyyych nowości! Tego dnia fani w Barclays Center będą mogli pod nadzorem testować nową mape. A tutaj zostawiam wam trailer: via. csgo.fandom.com, izaktv.pl
 8. Nadal się nawalam z kolegami patykami XDD

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...