Skocz do zawartości

^^Diablica^^

Zbanowany

Ostatnia wygrana ^^Diablica^^ w dniu 11 Marzec

Użytkownicy przyznają ^^Diablica^^ punkty reputacji!

Reputacja

39 Iron I

O ^^Diablica^^

 • Urodziny 20.09.2003

Ostatnie wizyty

258 wyświetleń profilu
 1. ^^Diablica^^

  Kto napisze po tobie?

  taaaaak :D @ platyna19925 MAPS
 2. - Minimum 16 lat. we wrześniu kończe :C - Minimum 50 sensownych postów. + - Znajomość regulaminu na poziomie bardzo dobrym. +- - Brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie. + - Umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i opanowanie. + - Znajomość ortografii. + - Dobra opinia wśród użytkowników. nie wiem o_o - Aktywność na forum. + Nick: ^^Diablica^^ Imię: Oliwia Wiek: 16 we wrześniu Czas, który możesz poświęcić na forum: na forum cały czas jestem i w domu i w szkole na telefonie Doświadczenie (opisz, jeżeli tak): będę szczera, nigdy nie byłam moderatorką ale zawsze marzyłam, więc mam okazje dostać chodź szanse na ten okres próbny jeśli będzie mi za ciężko oddam stanowisko komuś kto się na tym lepiej zna :D Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem?: no myślę że kreatywna jestem, mam cierpliwość, jestem stanowcza jak powiem to dążę do tego, z natury jestem miłą osóbką, ale jak ktoś będzie dla mnie chamski to oko za oko ząb za ząb :D i ogólnie myślę, że przyda się taka Diablica do pomocy :D Kontakt: steam, forum, fb od razu mówię nie będę zła jak ktoś będzie na nie, ponieważ jak pisałam wyżej chciałabym spróbować być moderatorką i nie znam się. Mam nadzieję że dacie mi szanse i będzie miło się współpracowało :D MIŁEGO WIECZORU BOCIAKI <3 !!
 3. a skąd mam wiedzieć
 4. Patrzę teraz na ciebie, chce być . Chce być przy tobie i żyć, Było źle, ta kłótnia, spina, Ale oczywiście niczyja wina... Chce wrócić do ciebie, Być z tobą na ziemi i na niebie. Przetrwać wszystko, najgorsze rzeczy, Siedzieć z piwem i oglądać sto meczy. Ten cień, ma swój głos, O mały włos mnie nie straciłeś. Te łzy szumiące w dali, Nie oddają uczucia które moje serce pali. Miłość z pozoru, przepiękna sprawa , Lecz dla mojego serca to nie zabawa. To przywiązanie, przez które płacze, A serce mi do gardła skacze. Patrzę na telefon czy nie napisałeś, Wiem że napisać chciałeś. Że nie chcesz mnie już znać, Ale ja dalej w tą grę o nazwie miłość chce grać!!. Nie odpuszczę, taka jest moja wola. Choć już powoli mam wielkiego doła..., Czekam, cierpię tą chwilą , Aż napiszesz mi wiadomość miłą. Będę czekać na ziemi , Wiem że to dużo zmieni. Będę czekać nawet i w niebie , Lecz wiedz, że kocham tylko ciebie. Oto mój kolejny wiersz pisany dzisiaj, przy tej piosence :
 5. A o to moje najlepsze piosenki :D Słucham takiego typu melodii, ponieważ gram na gitarze elektrycznej i lubię je później grać :D
 6. 1. W jaką część ciała idzie alkohol? - wóda 2.Jaki jest magik kiedy stracił pracę? - rozczarowany 3.Jaki jest ulubiony program kanibalów? - surowi rodzice XDDD
 7. TO TA SŁYNNA DIABLICAAAAAA!!!
 8. bez rodziny no i oczywiście bez cs :D haha
 9. supcio wywiadzik, fajnie poznać nowe osoby :D

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...