Jump to content
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

Kamil

Użytkownik

Community Reputation

53

Kamil last won the day on June 28

Kamil had the most liked content!

Wideo użytkownika

About Kamil

 • Birthday 05/24/1999

Recent Profile Visitors

304 profile views
 1. Kamil

  [Q&A Odpowiedzi] dbk

  No wiadome dbk i policjant to by nawet sieć by upadła bo meshara by aresztował za lenistwo.
 2. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie
 3. Jak obejrzałem demko 3 razy to stwierdziłem że gracz czysty. Wyciągnołem pochopną decyzję i zbanowałem bez dokładniejszego sprawdzenia. Przepraszam za błąd. Gracz zostaje ub.
 4. Jak dla mnie nie opłaca się powody -Nic ciekawego nie kupisz za kredyty -Była propozycja o dodanie czegoś do puli kupowania za kredyty lecz nie przyjęła się -Według mnie każda propozycja związana z dodaniem czegoś na serwer jest bez sensu gracz zaproponuje coś to odrzucone a jak wprowadzi H@ zrypane i oszukane zadania matematyczne to tak. I nie musze być za to krytykowany bo taka prawda.
 5. Ja myślałem nad cod modem autorskie pluginy klas i perków. Klasy premium i normalne nie jakieś podróbki z innych tylko nasze autorskie. Maksymalny lvl do wbicia 301 lub wyższy,wtedy więcej ludzi przyjdzie na serwer.
 6. Jestem za daniem mu szansy +Aktywność -/+ sm ale podszkolę go na taki poziom aby nie miał problemu +Zgłasza mi cheaterów na steamie
 7. Ja nominuje @ Ch W. 5vs5 3maps @ T∆X 5vs5 3maps @ Torchic
 8. Ten blondas ? xd Dobrze że nie rudy jak Botson xd
 9. Te kręcone loczki. Dobrze natka że mnie nominowałaś bo było śmiechu z zdjęciami xd

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...