Jump to content
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Chingy ▶

Użytkownik

Community Reputation

31

1 Follower

About Chingy ▶

 • Birthday 12/24/2002

Social Media

Recent Profile Visitors

472 profile views
 1. Przyszedł ten czas że i ja będę musiał się z wami pożegnać. W sumie mogliście się domyślać że tak będzie. Odchodzę z tej sieci ponieważ są ludzie którzy potrzebują pomocy gdzieś indziej a ja już taki jestem że jeśli ktoś potrzebuje pomocy to za wszelką cenę chcę pomóc jak najlepiej. Co prawda nie wiem w jakim stopniu zdołam pomóc ale ważne żeby Ci ludzie byli choć trochę szczęśliwi że ktoś otworzył do nich pomocną dłoń. @ DesnoxOfficial więcej bardziej opisał tą sytuacje mój powód odejścia jest podobny ale nie taki sam. Dziękuję wszystkim którzy pisali ze mną na Chat'cie i dziękuję również graczom z którymi grałem na serwerze. Szkoda tylko że nie miałem tutaj z wami lepszego kontaktu więc teraz możecie mieć gdzieś moje pisanie 😜 Cieszę się że mogłem zostać Adminem na jednym z waszych serwerów. Może nie miałem najlepszego kontaktu z wami to i tak będę was odwiedzał (częściej, rzadziej ale będę) i mam nadzieję że będziecie mnie jeszcze pamiętać. Życzę wam aby ta sieć odnosiła duże sukcesy i żeby było na niej jak najwięcej graczy! ❤️ Dziękuję jeszcze raz Do zobaczenia wszystkim!
 2. Zawodowy kierowca ciężarówek mam nadzieję że Ci się uda i kiedyś się spotkamy! (o ile będziesz kursował Holandia/Niemcy-->Polska 😜 )
 3. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 4. Chingy ▶

  Q&A - Sebix

  [P] Jak się znalazłeś na forum [O] [P] Kiedy masz urodziny? [O] [P] Wieś czy miasto? [O] [P] Wymarzony zawód? [O] [P] Co sądzisz o mnie? [O] [P] W co grasz oprócz cs'a? [O] [P] Ulubiona broń w cs? [O] [P] Jeśli wybuchłaby wojna w Polsce chciałbyś walczyć na froncie? [O] [P] Ulubiony kolor? [O] [P] Ulubione zwierzę? [O] [P] Jakie masz hobby? [O] [P] Chodzisz do technikum czy liceum i na jaki profil? [O] [P] Wymień 3 swoje zalety i 3 wady [O] [P] Masz swoją drugą połówkę? [O] [P] Czy byłeś kiedyś od czegoś uzależniony? [O] [P] Najwyższa twoja ranga w cs? [O] [P] Gra dzieciństwa? [O] [P] Szklanka jest do połowy pusta czy pełna? [O] [P] Ulubiona piosenka? [O] [P] Piosenka na dziś? [O] [P] Najgorsza gra w jaką grałeś? [O] [P] Czym się wyróżniasz od wszystkich? [O] [P] Chciałbyś się z kimś spotkać z forum? [O] [P] Jak mijają wakacje? [O] [P] Jak Ci minął dzień? [O]
 5. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 6. " no jak trzeba to trzeba, eh..." 😫
 7. Latam po świecie i zwiedzam piękne miejsca. Pod koniec tego czasu żegnam się z każdym z kim mogę ( nawet bym poszedł to Chińczyka w którym jem codziennie po szkole ;P) Jeszcze w trakcie tego zwiedzania zabieram swoją dziewczynę w jej wymarzone miejsce. I w sumie to chyba tyle.
 8. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 9. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 10. Na chwilę obecną jestem na Tak: + wiek + rozpoznawalny na serwerze + SM -konflikt z graczem na serwerze (ale zawsze można go załagodzić więc dużo ten minus jak dla mnie nie zmienia)
 11. Ciekawe te wywiady w sumie 🤔🔥
 12. Oczywiście, rodzice, dziewczyna I przyjaciele

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...