Skocz do zawartości
drenn

#100 Pytanie na dziś [KONKURS]

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

pytanie na dzis.png

Dżem dobry moi drodzy, z okazji 100 edycji pytania dnia przygotowałem dla Was malutki konkurs.

Otrzymacie do rozwiązania prostą zagadkę, lecz różnica polega na tym, że odpowiedzi będziecie wysyłać mi w prywatnej wiadomości zamiast tutaj, aby kolejni uczestnicy nie powielali odpowiedzi poprzedniej osoby.

Ten kto pierwszy wyśle do mnie prawidłową odpowiedź otrzyma niewielką nagrodę w postaci klucza do losowej gry steam. Kto wygrał podam dopiero na koniec dnia lub jutro, żebyście próbowali do końca. 

Powtarzam! Odpowiedzi proszę wysyłać do @ drennw prywatnej wiadomości, a w tytule tematu wpisując hasło "ZAGADKA".

A oto nasza prosta zagadka:

Cenniejsze to niż diament i zdobyć niezwykle trudno. Choć pomocne jest i często wypiera smutek, to nie kupisz tego za żadną walutę.

Co to takiego?

Edytowane przez drenn
  • Lubię to! 2
  • Super! 2
  • Woow! 1

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ups, nie możemy tego wyświetlić...

Witaj drogi użytkowniku, nie masz uprawnień by przeglądać tą zawartość proszę zarejestruj się lub zaloguj by odblokować możliwość czytania/komentowania na naszym forum!

Zarejestruj się       Posiadasz konto? Zaloguj się

• Lubię to! 1
  • Super! 2

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Dodaj nową pozycję...