Jump to content
drenn

Nastolatek ocalił dziecko

Recommended Posts

Posted (edited)

Młody mężczyzna,  który pracował w małym warsztacie  w Turcji nie spodziewał się tego co za chwilę miał zobaczyć.  W bloku na przeciwko jego miejsca pracy, na balkonie mieszkania ulokowanego na drugim piętrze dostrzegł małą dziewczynkę, która mogła z niego w każdej chwili wypaść. 

Młody imigrant z Algierii natychmiast ustawił się pod balkonem by złapać dziewczynkę i zrobił to w idealnym czasie, ponieważ już kilka sekund później ta wpadła wprost w jego ramiona. 

 

W Stambule 17-letni Feuzi Zabaat został okrzyknięty bohaterem, gdy okazało się,  że dwuletnia dziewczynka Doha Muhammed jest cała i zdrowa dzięki jego czujności. 

 

 

Sam chłopak wykazał się skromnością po całym wydarzeniu twierdząc,  że nie zrobił nic specjalnego i każdy powinien postąpić tak samo jak on.

Edited by drenn
  • Super! 1

spacer.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted

Skromny bohater.


5l7I2xG.png.77f3411a6285f894975b17fa51fc6715.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted

h2k_temat_zamkniety.png

 

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie


 

 

 

psotna.gif.3b2f8084ccad82e60845d36d3388d

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
  • Create New...