Jump to content
Kn!GHT

[✗] Propozycja Hazard na kredyty

Recommended Posts

Posted

Witam naszedl mnie pomysł o dodanie hazardu na kredyty na arenach. Jest hazard na punkty rangi to czemuż nie hazard na !shop lub kredyty. Pozdrawiam 

Posted

Na moje lepsza opcja było by zmienić z punktów rangi na kredyty zdobywane na serwerze ? 

1.png

Posted

takie samo zdanie jak u @ Amira ARENA 

Posted

Jak dla mnie nie opłaca się powody 

-Nic ciekawego nie kupisz za kredyty 

-Była propozycja o dodanie czegoś do puli kupowania za kredyty lecz nie przyjęła się 

-Według mnie każda propozycja związana z dodaniem czegoś na serwer jest bez sensu gracz zaproponuje coś to odrzucone a jak wprowadzi [email protected] zrypane i oszukane zadania matematyczne to tak.

I nie musze być za to krytykowany bo taka prawda.

kamil.gif 

giphy1.gif

Posted (edited)

Nic ciekawego, ludzie majątki by przegrali ? ????

Edited by Sebix

comment_RSVBnVJOJ8yl97AmaBBfsrb8CifwXe37.gif

Posted

Pamiętajmy, że jest to serwer typu Arena, czyli jedna z modyfikacji, która wymaga dość intensywnej gry. Mimo to, mamy na serwerze już kilka "bajerów", tj. skiny, kredyty, hazard na punkty rang. Każdy z tych pluginów powoduje, że gracze stoją AFK, żeby coś wybrać/wpisać. Ponadto przy kolejnych dodatkach serwer stanie się bardziej obciążony, co może wpłynąć na komfort gry. 

Myślę, że powyższe argumenty wyraźnie pokazują, że propozycja na ten moment musi zostać odrzucona.

Posted

h2k_propozycja_odrzucona.png

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Create New...