Jump to content
Sebix

[ODRZUCONE] UBT-Sebix :D?

Recommended Posts

Posted (edited)

Steam ID: STEAM_0:0:188505147
Czas, który możesz poświęcić na forum: 2-4 godziny dziennie
Doświadczenie w byciu członkiem AntyCheat/UBT(opisz, jeżeli tak): Szczerze mam zero doświadczenia. (robilem rowniez overwatche i wychodzilo mi to dobrze)
Dlaczego akurat Ty?: Jestem spokojną osobą chciałbym się sprawdzić na takim stanowisku. Mam teraz dużo czasu wolnego  szybko się nauczę.
W skali [1-10] jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: 6/10
Czy używałeś kiedykolwiek niedozwolonych programów ułatwiających rozgrywkę (jeśli tak to jakie)?: Raz się zdarzyło to było wh bardzo tego żałuje 😞
Kontakt: Steam,forum,ts

Edited by Sebix
  • Lubię to! 2
  • Super! 1

comment_RSVBnVJOJ8yl97AmaBBfsrb8CifwXe37.gif

Posted (edited)

Jestem na tak, wiek jest, minusem jest doświadczenie, ale wszystkiego idzie się nauczyć, jest chyba teraz tylko 1 UBT i przydałby się ktoś jeszcze.

Edited by keeemin><
  • Super! 1

giphy.gif

Posted

Neutralny :

+/- wiek

+/-Doświadczenie

+/- Nowy i wolałbym abyś dał się poznać.

+Przyda się nowa osoba na stanowisko AC.

By BLUU,

Wypowiadania się w jakimkolwiek podaniu, musisz podać minimum 3 argumenty, dlaczego jesteś na TAK, bądź NIE. Tak jak podaje punkt w regulaminie, nie możesz być neutralny.

1.png

Posted

niestety ale sorry na nie

-doświadczenie

-/+staż na forum

-/+wiek

Posted

Wiek taki sobie, doświadczenia brak, podanie mało przekonujące a na forum jesteś od niedawna. Wstrzymaj się z tym na razie, zrób coś z doświadczeniem i będzie dobrze 😉

Na chwilę obecną, Nie.

kryptron.png

CoumxNX.png

Posted

Witaj. W Twoim wieku również zaczynałem wkraczać w szeregi UBT , łowców, hunterów etc. jednoznacznie dając do zrozumienia, że wiek nie ma tutaj jakiegokolwiek  znaczenia. Jednakże w moim przypadku miałem mentorów którzy mi pomagali w wykonywanym zadaniu a mianowicie sędziów z esl i blacklist. Na Twoim miejscu zaczął  bym od nauki z kimś kto ma spore w tym doświadczenie bo ocena demka nie zawsze jest banalna jak by to się mogło wydawać tym bardziej, że rodzai wspomagaczy mamy obecnie multum. Co do stażów forum  to nigdy na to nie patrzyłem z tego względu, że liczy się człowiek i jego zachowanie( czasem ktoś będąc nawet kilka lat na danym forum może odwalać maniany mając już bardzo wysokie funkcję). Będę na tak jeśli znajdziesz taką osobę która Cię w tynm podszkoli i wytłumaczy- ale pamiętaj, że ten proces może być długotrwaą podróżą. 

Pozdrawiam,

Wesoły

Amor Patriae Nostra Lex

2f5a48b9afe1a2d7.gif

Posted

powiem tak może i chłopak jest niodoświadczony w tym temacie ale napewno dobrze gra i potrafi odroznic gracza od cheater. moim zdaniem kazdy zasluguje na szanse. jesli nie bedzie sie nadawac to poprostu degradacja, a nie ma innej osoby ktora bylaby chetna na ta chwile na antycheat'a.

• Super! 1

Posted

Jestem za daniem szansy
+wiek
+czas
-doświadczenie

Posted

Jestem na TAK :

+ wiek

+ czas

+/- doświadczenie ( Ale go poduczę 😄 ) 

+/- Staż na forum .

Myślę ze warto było by dać mu szansę 😄

• Super! 1

1.png

Posted

Szperając w internecie znalazłem kilka Twoich podań i w większości podawałeś różny wiek - nie jesteśmy w stanie tego dokładnie zweryfikować. Biorąc pod uwagę, że jesteś z nami dopiero od 2 tygodni uważam, że na ten moment nie jesteś osobą dość rozpoznawalną, której można dać dostęp do edycji banów oraz każdego z serwerów w postaci flag.

Posiedź z nami dłużej, daj się bardziej poznać i spróbuj za jakiś czas ponownie. 

h2k_podanie_odrzucone.png

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie

• Super! 1

essa3.gif

dbk.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Create New...