Jump to content
SPKdzik

Skarga na Admina Kn!ght

Recommended Posts

Posted
Twój Nick:Pro100wRyj
Nick osoby na którą składasz skargę:KN!GHT
Data i czas wydarzenia:9:40
Ewentualni świadkowie:Demko, inni gracze serwera
Opis sytuacji oraz dowody:KN!GHT miał pretensje do jednego gracza o to, że raszował, później sam to zrobił i zwróciłem mu na to uwagę, że mówi żeby nie raszować a sam to robi. KN!GHT nagle zaczął do mnie cwaniakować i grozić mi banem, powiedziałęm mu, że za takie coś bana nie mogę dostać to powiedział, że zaraz da mi za cheaty, których nie miałem i później zaczął utrdniać mi rozgrywkę ciągłym dogadywaniem do mojego stylu gry. Gdy go zabijałem ciągle krzyczał do mikrofonu, że mnie banuje za wh i aima mimo iż było oczywiste gdzie się znajduge gracz gdyż nie używał on shifta lub strzelał do mnie. Uważam, że KN!GHT mu się podszkolić w funkcji administratora serwera, ponieważ to, że ma taką rangę na serwerze nie oznacza, że może robić i mówić to co mu się podoba. Admin powinien potrafić ocenić u gracza, czy ma cheaty czy jest czysty. Nie powinien ciągle narzekać na innych graczy na serwerze, gdy ktoś go zabije.Liczę na wyciągnięcie konsekwencji w stronę KN!GHT (Upomnienie, ograniczenie niektórych praw)
By BotsoN 🔥,

Temat przeniesiony do odpowiedniego działu

By BotsoN 🔥,

Twoja skarga została edytowana, reklama usunięta, ostrzeżenie słowne

Posted

1.oczywiste jest to że nnie krzyczałem do mikrofonu ale to ty też dużo prowokowałes odzywając sie do mnie ps (istnieje takie cos na TABIE jak wycisz komunikacje gracza)

2.Na forum serwerowni nie powinno sie podawac,reklamować innej serwerowni nadzwyczajnie tak mi sie wydaje. Pozdrawiam  

Posted (edited)

nic nie reklamuje tylko mowie, ze tez mam admina i wiem jak powinien sie on zachowywac (przeciwne zachowanie niz twoje, zamiast pomagac graczom to ty ich zniechecasz do grania na tym serwerze). Zwrocilem obie uwage na to, ze nie zachowujesz sie stosownie do swojej rangi na serwerze.

Edited by SPKdzik
Dopisanie argumentu

Posted

Obejrzał ktoś wgl ten post czy macie na tym forum taką organizajcę jak KN!GHT na serwerze?

By BotsoN 🔥,

Nie wypowiadaj się pod własnym postem masz od tego opcje edytuj

Posted

@ dbk Czekają z tego co widzę na Ciebie 😉 

By dbk,

Twój post nie wnosi nic do skargi. Osoby opiekujące się serwerami pamiętają o swoich działach.

1.png

Posted

@ SPKdzik w zgłoszeniu napisałeś, że całe zajście miało miejsce o godzinie 9:40, obejrzałem więc całe demo z mapy:

am_industrial_ext_v3_H2K

START: 09:33

KONIEC: 09:48

Generalnie nie jestem w stanie wyciągnąć jednoznacznie winnego, z racji tego, że to, co oboje mówiliście oraz pisaliście z @ Kn!GHT ARENAw tym czasie było zwykłą "przegadywanką" z masą prowokacji zarówno z jednej, jak i drugiej strony. 

Biorąc jednak pod uwagę fakt, iż na serwerze aktualnie było 2 adminów (@ Hubishy ARENA@ Kn!GHT ARENA) sprawa powinna zakończyć się zupełnie inaczej. Nie sprawdzałem dema z poprzedniej mapy, ponieważ skarga jest zbyt ogólna i nie ma w niej podanych konkretnych czasówek, więc dopuszczam dwie możliwe sytuacje:

1. @ Kn!GHT ARENAzaczął CIę podejrzewać o czity. W tej sytuacji nie powinien w sposób chamski i cyniczny odzywać się w Twoją stronę, lecz wejść na spect'a i sprawdzić. W momencie, kiedy miałby 100% pewność nadać bana, od którego oczywiście mógłbyś się odwołać.
  2. W momencie kiedy @ Kn!GHT ARENAzaczął z Tobą dyskutować, powinieneś odpuścić i złożyć skargę, zamiast "nakręcać" admina. W tym momencie admini obecni na serwerze powinni ukarać Cię blokadą na czat, czego nie zrobili.

Jako, iż graczom zdarza się łamać regulamin, tj. prowokować, obrażać, czitować itp. mamy środki, dzięki którym możemy ograniczyć klienta. Gorzej wygląda to w przypadku, gdy admin łamie regulamin, a prowokując Ciebie do dalszej dyskusji niestety to robił.

Reasumując, w mojej opinii nic wielkiego się nie stało, lecz za brak reakcji oraz łamanie regulaminów serwera admini faktycznie zostaną upomnieni.

@ Kn!GHT ARENA flagi są po to by ich używać, nie wdawaj się w zbędne dyskusje z graczami, a jeżeli kogoś podejrzewasz o czity, robisz co do Ciebie należy. Przy kolejnych skargach będę wyciągał poważniejsze konsekwencje.

@ Hubishy ARENAdla Ciebie też małe upomnienie - w tej sytuacji jako osoba postronna powinieneś zmutować zarówno @ Kn!GHT ARENAoraz @ SPKdzik, mimo to nadal się wsłuchiwałeś, jak koledzy się przegadują. Nie bój się reagować w takich sytuacjach - wszystkich graczy razem z adminami traktujemy równo.

Skargę uznaję za rozpatrzoną, jeżeli chcielibyście coś dodać, klikajcie w przycisk "Zgłoś".

h2k_zgloszenie_przyjete.png

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie

• Lubię to! 1

essa3.gif

dbk.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Create New...