Jump to content
d0m1k

skarga na Amira

Recommended Posts

Posted

sygnatura.png

Posted

Proszę o rozpisanie dema w ciągu 24h. W innym wypadku temat zostanie zamknięty.

essa3.gif

dbk.gif

Posted

moim zdaniem powinien zostać ukarany jeszcze admin pega
1.16- Admin powinien kulturalnie poinformować gracza o tym że nie wolno kampić
1.49- Gracz zapytał admina "czemu mnie wykopałeś" admin odpowiada "bo uciekałeś jeszcze raz a ci wykurwię bana"
3.25- w tym momencie admin mnie obraził widziałeś d0m1ka toptime pet je***y
5.05- niska kultura obydwu adminów znajdujących się na serwerze
6.25- poraz 2 brak kultury ze strony admina
11.38- Admin zamiast dać mute nie potrzebnie przegaduje się z graczem
12.00- Admini się obrażają, myślę że zespół administracji powinien być zgrany niestety tutaj tego nie widzę
12.17- Amira w dalszym ciągu obraża graczy
12.30- brak kultury

sygnatura.png

Posted (edited)

No to powiem ci tak 🙂

Notorycznie powtarzałem im to nie raz, patrząc wiem iż napisałeś to z zemsty ale jakoś nie boje się konsekwencji ^^ 

Bolało cię to iż z @ P3GA ARENAPowiedzieliśmy o tym iż nabijałeś sobie statystyki a także iż podobnie odzywałeś się do graczy ale mniejsza o to. 

1000x powtarzane było to samo ale okey, możesz mieć nawet rację i nie mam co ukrywać bądź coś bo w sumie kijek na to, bo decyzje podejmie Opiekun/Właściciel serwera. 

A co do samego komentowania twojego o obrazy : Mówisz o tym iż Administracja powinna być przykładem, hm.. Czemu sam tego nie reprezentowałeś a wraz ze swoim przyjacielem Fuggim fałszywie śmialiście się z tego i jeszcze dodatkowo sam obrażałeś graczy xD ? Bądź kickowałeś ich za to że ci coś powiedzieli ? No nic nie moja sprawa, ja swoje na klate przyjme nawet jak to bedzie degrad ^^ Bynajmniej bede wiedzial za co i tyle.

Aczkolwiek no śmieszy mnie sam fakt tego, ze masz bol tyłka o to iz ktos mowil cos o tobie gdy nie bylo cie na serwerze i byla to prawda 😉

PS : @ d0m1kaby nie  robić spamu postami powiem ci tyle, iż możesz tak sobie mówić itp Ja wiem swoje a Ty swoje, do tego co napisałeś już się odniosłem więc no nie mam zamiaru dalej z Tobą ciągnąć tej dyskusji tylko poczekam co na to @ dbki tyle, biore na klate to i essa 😛, a co do Ciebie jeszcze  to pamiętaj że masz blokadę na serwerze więc wchodzenie na 2 koncie raczej ci nie pomoże ^^ .

Edited by Amira
  • Przykro mi 1

1.png

Posted (edited)
Godzinę temu, Amira napisał:

No to powiem ci tak 🙂

Notorycznie powtarzałem im to nie raz, patrząc wiem iż napisałeś to z zemsty ale jakoś nie boje się konsekwencji ^^ 

Bolało cię to iż z @ P3GA ARENAPowiedzieliśmy o tym iż nabijałeś sobie statystyki a także iż podobnie odzywałeś się do graczy ale mniejsza o to. 

1000x powtarzane było to samo ale okey, możesz mieć nawet rację i nie mam co ukrywać bądź coś bo w sumie kijek na to, bo decyzje podejmie Opiekun/Właściciel serwera. 

A co do samego komentowania twojego o obrazy : Mówisz o tym iż Administracja powinna być przykładem, hm.. Czemu sam tego nie reprezentowałeś a wraz ze swoim przyjacielem Fuggim fałszywie śmialiście się z tego i jeszcze dodatkowo sam obrażałeś graczy xD ? Bądź kickowałeś ich za to że ci coś powiedzieli ? No nic nie moja sprawa, ja swoje na klate przyjme nawet jak to bedzie degrad ^^ Bynajmniej bede wiedzial za co i tyle.

Aczkolwiek no śmieszy mnie sam fakt tego, ze masz bol tyłka o to iz ktos mowil cos o tobie gdy nie bylo cie na serwerze i byla to prawda 😉

nigdy nie wykickowałem osoby za to że mi coś powiedziała

EDIT: @ Amira ARENAja również nie będę tego ciągnął czekam na werdykt 

Edited by d0m1k

sygnatura.png

Posted

Odświeżam, @ dbk jeżeli można prosić, bo chciałbym aby sprawa została wyjaśniona i zamknięta. 

1.png

Posted

W zasadzie to @ Amira ARENAma dłużej flagi na tym serwerze ode mnie i nigdy nie było na niego skarg, jednak po analizie dema z przykrością muszę stwierdzić, że zachowanie admina było karygodne. W takich sytuacjach admin musi być w pełni opanowany i działać zgodnie z regulaminem serwera.

W związku z powyższym - @ Amira ARENA żółta kartka dla Ciebie. Przy kolejnej takiej sytuacji będę zmuszony Ci podziękować za współpracę.

h2k_zgloszenie_przyjete.png

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie

• Super! 1

essa3.gif

dbk.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Create New...