Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co to znaczy być sobą?

Być sobą to znaczy być wolnym, całe życie starać się decydować o sobie i ponosić wszelkie tego konsekwencje.

Powiem wam że życie nie jest takie piękne i kolorowe jak myślałam... Chciałam być szczęśliwa, zawsze uśmiechnięta i być sobą. Ale tak naprawdę byłam załamana, chciałam mieć kogoś blisko, czuć się bezpieczna... Pewnego dnia zdarzyło się coś co zmieniło moje życie, poznałam chłopaka, był przystojny, wysoki, wysportowany można by powiedzieć że ideał większości dziewczyn. Spotykałam się z nim on nie mieszkał w moim mieście ale przyjeżdżał, praktycznie co tydzień. Było cudownie już myślałam że to mój JEDYNY, to był mój pierwszy chłopak w życiu, dlatego byłam taka szczęśliwa. Pewnego dnia coś się wydarzyło, ze słodkiego chłopaka stał się okrutnym d*pkiem :) pewnie każda z was dziewczyn tak mówi o swoich byłych i macie rację jeśli on was skrzywdził zranił czy zdradził nie jest wart ciebie, PAMIĘTAJ! jesteś wyjątkową dziewczyną która zasługuje na idealnego chłopaka, choć niektórzy mówią że tacy nie istnieją ale no cóż dla każdej dziewczyny kto inny będzie idealny :).... no i wracając do tamtego on mnie strasznie skrzywdził, zamknęłam się w sobie, popadłam w depresję... pewnie pomyślicie że jak każda 12 latka która się zakochała chcę się zabić bo chłopak ją zostawił, akurat w tym przypadku tak nie było, i mijały miesiące nie miałam nikogo zostałam sama... a wiecie przez co? nie przez to że się zakochałam tylko przez to że byłam słaba i nie walczyłam, poddałam się na samym początku, i to było najgorsze... W któryś dzień byłam już tak słaba psychicznie że wzięłam żyletkę i usiadłam patrzyłam na rękę i na żyletkę, tak na zmianę... nagle zobaczyłam cytat .... walcz dla siebie nie dla kogoś, i dostałam olśnienia może to się wydawać absurdalne ale to był cud... powiedziałam sobie że koniec z tym cierpieniem koniec z męką chcę dalej żyć i się bawić jednak.... stało się inaczej... i nie martwcie się nie zrobiłam sobie krzywdy, tylko poszłam do szkoły i zobaczyłam grupkę dziewczyn, zawsze chciałam być takie jak one, słodkie, mądre, piękne... więc zaczęłam się z nimi zadawać i być jak one, było dobrze przez jakiś okres, nagle zaczęły się imprezy, palenie, picie... mi się to nie podobało, ale się zmuszałam bo chciałam być jak one przecież ... dzień w dzień to samo stało się to moją rutyną... przychodziłam ze szkoły wchodziłam do domu, to tak jak do krainy marzeń całkowicie odizolowanego od rzeczywistości, brałam książkę w rękę i odpływałam do krainy wyobraźni wtedy czułam się najlepiej. Jak wstawałam rano do szkoły to mi się już nie podobało, bo wiedziałam że tam będą ,,one,, ale szłam wchodziłam do szkoły wszyscy się ze mną witali bo byłam w tej paczce, jak to można tak nazwać... nie chciałam już w niej być, więc się stawiłam LIDERCE i ona puściła o mnie plotkę z zemsty, niektórzy w to uwierzyli nie którzy nie, ale wtedy było mi to obojętne, wróciłam do domu i ściągnęłam tą maskę którą miałam na sobie i byłam SOBĄ, i w ten dzień wszystko się zmieniło, byłam sobą w szkole, w domu, u kogoś każdy mnie poznawał taką, jaką jestem, i powiem wam że zdobyłam szacunek u rówieśników, mówiłam NIE CHODZĘ NA IMPREZY, NIE TOLERUJE ALKOHOLU, KOCHAM GITARĘ, KOCHAM SIĘ UCZYĆ, I KOCHAM BYĆ TAKA JAKA JESTEM! od tamtej pory tego się trzymam :)

Jaki z tego wszystkiego wniosek?

Walcz o to kim chcesz być, nie poddawaj się pomimo przeszkód, bądź sobą. Nie naśladuj innych bo też chcesz być w centrum uwagi bo naprawdę nie warto poświęcać tego dla fejmu, a jeśli ktoś ci powie że nie jesteś idealną dziewczyną powiedz mu to

NIE JESTEM IDEALNA

NIGDY NIE BYŁAM

NIGDY NIE BĘDĘ

I TY TEŻ NIE BĘDZIESZ !

Oni się z ciebie śmieją bo jesteś inna\inny?

to ty się śmiej z nich bo są tacy sami :D

Bądź sobą bo każdy inny jest już zajęty :)

Piękno zaczyna się wtedy kiedy zdecydujemy być sobą :)

NAPISAŁAM TO PONIEWAŻ, DUŻO OSÓB BOI SIĘ POWIEDZIEĆ CO CZUJE JAKI JEST BOI SIĘ MIEĆ WŁASNE ZDANIE!

CHCĘ BY KAŻDY SIĘ OTWORZYŁ NA TYLE ILE MOŻE(bo nie każdy chce wszystko mówić o sobie) I NAPISAŁ W KOMENTARZU WYKRZYKNĄŁ TO CO CHCE O KIMŚ POWIEDZIEĆ NIE MUSI GO OZNACZYĆ CZY MÓWIĆ JEGO IMIĘ TYLKO SKIERUJ TO DO TEJ OSOBY KTÓREJ MASZ DOŚĆ I POKAŻ ŻE TEŻ JESTEŚ NA TYM ŚWIECIE I MASZ DUŻO DO POWIEDZENIA!!

MIŁEGO WIECZORU :D

JA KRZYKNĘ PIERWSZA

MAM CIĘ KU*WA SERDECZNIE DOŚĆ! NIE BĘDZIESZ MI GROZIŁ I ZASTRASZAŁ! JESTEŚ NIKIM ! JEDNYM WIELKIM ZEREM!

• Lubię to! 1
  • Haha! 3
  • Super! 2
  • Grr! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dość odważne. Daje dużo do myślenia.

• Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielki PLUS i szacun za napisanie tego. Ja bym się nie odważył a też nie mam ciekawie w szkole :cat2: 

Może pomoże mi to kiedyś  się  przełamać ;)

• Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, thebestkangur napisał:

Wielki PLUS i szacun za napisanie tego. Ja bym się nie odważył a też nie mam ciekawie w szkole :cat2: 

Może pomoże mi to kiedyś  się  przełamać ;)

jak masz problem napisz do mnie pomogę doradzę, można na mnie liczyć bo sama dużo przeżyłam więc coś tam ci powiem :)

• Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mega za to szanuje, oraz w 100% się z tym zgadzam. Po co być kimś, kim się nie jest? 

• Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"They laugh at me because i'm different i laugh at them because they're all the same" - K.D.C.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Brałam książkę w rękę i odpływałam do krainy wyobraźni"- moje ulubione zdanie tutaj :)

ja to wiem od dawna, ale patrząc na twój wiek jestem rad, że tak szybko zdałaś sobie z tego sprawę. 

• Lubię to! 1
  • Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie tak! Nie zmieniajmy się dla innych by nas zaakceptowali, bo to nie ma sensu. W takiej sytuacji sami nie będziemy szczęśliwi ze sobą, a przecież nie o to chodzi. Warto zawsze być sobą, w końcu znajdą się ludzie, którzy zaakceptują zarówno nasze wady jak i zalety. Pamiętajmy, że tylko będąc sobą jesteśmy wyjątkowi! 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z naszej strony zgadzasz się na Polityka prywatności