Jump to content
kamyk

[ODRZUCONE] [Admin] kamyk

Recommended Posts

Posted
  1. Nick z gry:Kamyk Nathalie Kelley
  2. Wiek:19
  3. Link do profilu STEAM:id/8247434553/
  4. Czy posiadasz sprawny mikrofon? [TAK/NIE]:tak
  5. Znajomość komend admina[1-10]:6
  6. Kilka słów o sobie / Dlaczego Ty?:Witam jestem Patryk jestem z Gdańska. Podanie składam bo gram bardzo długo na tym serwerze może i czasami za długo . Jeśli chodzi o rozpoznawaloność lubię porozmawiać z graczami mam kilka kolegów co rozmawiamy co chwile jak gramy rano a tak w skrócie to nie mam problemu porozmawiać z graczami na serwerze albo pomóc w czymś jak nie znają komend . Myślę również że mam bardzo dużą wiedzę jeśli chodzi o cs go mam 2500 godz potrafię odróżnić czity od skilla . I jestem często na serwerze w godz porannych i nie ma adminów na serwerze i jakies dzieci z aimem biegają i nikt z tym nic nie robi ja ludzie chcą sobie w spokoju pograć w gre i się udoskonalić w tej grze .
  • Woow! 1

2000

Posted

+wiek
oprócz tego to cie nie znam więc nie moge być na "tak"

Posted

Jestem na NIE, jedynym plusem w twoim podaniu jest wiek, no i może znajomość komend, tak poza tym według GT w ciągu ostatnich 30dni byłeś na serwerze tylko 7 razy, co moim zdaniem jest małą liczbą, pograj troche dłużej i daj się poznać, to może zmienię zdanie.

lucek.gif.d3f51a060098daf0fd8d5beead5e4ead.gif

Posted

Jestem na nie ponieważ na twoim koncie graja 2 różne osoby.

TG.gif.67ada45ed9de4afe3c1256cd4a8823d8.gif

Posted

Na Nie, widziałem Ciebie parę razy na serwerze i w sumie nic więcej. Wydaje mi się że na serwerze jesteś mało rozpoznawalny, pograj dłużej i daj się poznać.

Posted

Brak poparcia ze strony obecnych adminów. Poza tym, admin nie może dzielić konta z inną osobą!

h2k_podanie_odrzucone.png.5413a76d7291818389198f88cc9dfbeb.png

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie

• Lubię to! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Create New...