Jump to content
keeemin><

Opiniolandia dbk!

Recommended Posts

Posted

opiniolandia.png

Witajcie moi mili! Dzisiaj udało mi się zebrać kilka opinii o naszym administratorze @ dbk!

Należy wspomnieć o tym, że opinie nie są edytowane! Jedynie jeśli ktoś popełni błąd ortograficzny :P

1. Niestety za wiele nie mogę się wypowiedzieć na jego temat. Nie znam go praktycznie, jednak z tego co zaobserwowałem wydaje się być pozytywną i rozsądną osobą.

2. Nie lubię gościa i chce anonimowo.

3. Dbk lubię bardzo. Jest pozytywną i rozsądną osobą. Wie co ma robić i robi to bardzo dobrze. Jedyny jego minus jest taki, że kibicuje Barcelonie, ale cóż, zawsze jest jakiś minus :kappa:

4. Nie przepadam za nim, niektóre decyzje które podjął były beznadziejne i całkowicie się z nimi nie zgadzam, za bardzo się panoszy. Pozdrawiam.

5. Hej,

z Karolem znamy się już kawał czasu - pracujemy razem od około półtorej roku i w zasadzie dzień w dzień doprowadzamy siebie nawzajem do szewskiej pasji. Mimo tego że czasami mamy ochotę pozabijać się nawzajem to gość jest na prawdę fajną osobą - umie sobie poradzić w wielu sytuacjach mimo swoich braków - np. w mózgu (tak, on go po prostu KURWA nie ma). Dodatkowo posiada w sobie to coś czego często brakuje innym - chęci do działania. Inną rzeczą jest to że potrafi zrobić coś z niczego i to tylko dlatego że ma świetne pomysły oraz rozwiązania które się sprawdzają. Widać to po naszej współpracy, można Karola nazwać swego rodzaju wizjonerem a mnie twórcą tego co wymyśli.  Podsumowując Karola, jest to osoba która mimo swoich braków i tego jaki jest, potrafi zrobić coś czegoś nie potrafią zrobić ludzie mimo dużo większych możliwości.

Ps: Jest świetnym grafikiem :)

6. Wazon! Dzban! Generalnie bardzo pomocna osoba z dystansem! Ma fajne poczucie humorku i można z nim pogadać! Szanuję! Bardzo dobrze mi się z nim współpracuje! ^^

7. Dbk ziom jakiego mało toxic ale można się dogadać zawsze można liczyć na ziomka :)

8. Siemka . Ogólnie spoko ziomek ale czasem nie myśli xD

• Lubię to! 2

5l7I2xG.png.77f3411a6285f894975b17fa51fc6715.png

Posted

Przynajmniej szczere i w koncu ktoś się nie bał tego napisać! Dzięki! :D

• Lubię to! 1
  • Super! 1