Skocz do zawartości

^^Diablica^^

[ODRZUCONE] Podanie na moderatora- ^^Diablica^^

Rekomendowane odpowiedzi

- Minimum 16 lat. we wrześniu kończe :C

- Minimum 50 sensownych postów. +

- Znajomość regulaminu na poziomie bardzo dobrym. +-

- Brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie. +

- Umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i opanowanie. +

- Znajomość ortografii. +

- Dobra opinia wśród użytkowników. nie wiem o_o

- Aktywność na forum. +

Nick: ^^Diablica^^
Imię: Oliwia
Czas, który możesz poświęcić na forum: na forum cały czas jestem i w domu i w szkole na telefonie
Doświadczenie (opisz,  jeżeli tak): będę szczera, nigdy nie byłam moderatorką ale zawsze marzyłam, więc mam okazje dostać chodź szanse na ten okres próbny jeśli będzie mi za ciężko oddam stanowisko komuś kto się na tym lepiej zna :D 
Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem?: no myślę że kreatywna jestem, mam cierpliwość, jestem stanowcza jak powiem to dążę do tego, z natury jestem miłą osóbką, ale jak ktoś będzie dla mnie chamski to oko za oko ząb za ząb :D i ogólnie myślę, że przyda się taka Diablica do pomocy :D 
Kontakt: steam, forum, fb 

od razu mówię nie będę zła jak ktoś będzie na nie, ponieważ jak pisałam wyżej chciałabym spróbować być moderatorką i nie znam się. Mam nadzieję że dacie mi szanse i będzie miło się współpracowało :D MIŁEGO WIECZORU BOCIAKI <3 !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety na NIE

+/- wiek

- Wydaje mi się że nie jesteś jakoś bardzo rozpoznawalna wśród użytkowników, posiedź jeszcze troszkę nabij posty i próbuj ponownie! :D 

Powodzenia! 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie na Nie, Oliwia znamy się, ale  muszę być obiektywny to chyba nie jest jeszcze Twój czas daj się poznać innym, sieć została reaktywowana jest wiele osób które mają uznania u administracji, także tak jak napisałem daj się poznać innym, pokaż się z dobrej strony a na pewno przyjdzie i czas na Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety na NIE.

- dymy na czatboxie

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja będę inny na Tak!

+/- wiek

+ ortografia

+ chęci

+/- posty (Pisanie na "- posty" jest bezsensu bo 99% wszystkich osób, które mają więcej niż 50 to po prostu zwykły spam)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie

-doświadczenie 

+/- wiek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie spełniasz wymagań więc NIE :>

- nieukończone 16 lat..

- dajesz plusik przy wymaganych 50 sensownych postach gdzie posiadasz zaledwie 34 i pewnie nie koniecznie sensowne :x

- chcesz dostać szanse nawet na okres próbny, ale jak będzie ciężko to się poddasz i oddasz komuś rangę :D

-

ale jak ktoś będzie dla mnie chamski to oko za oko ząb za ząb

słaba postawa jak na przyszłego moderatora :> 

- mało przekonujące podanie ...

Za wcześnie na szanse dla Ciebie na tej randze, ale kiedyś spróbuj ponownie, nie zniechęcaj się :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety muszę odrzucić, ale nie zamykamy ci tej szansy na zawsze, możliwe że w przyszłości na ciebie przyjdzie kolej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

Social Media

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z naszej strony zgadzasz się na Polityka prywatności