Jump to content
Jester Qrines

[PRZYJĘTE] Podanie na Redaktora - Jester Qrines

Recommended Posts

Posted

- Znajomość zasad ortografii, gramatyki i interpunkcji. +

-  Bardzo dobra znajomość języka polskiego. +

- Posiadane 150 postów. +

-  Minimum 30 dni stażu na forum. +

- Umiejętność czytania ze zrozumieniem. +

- Znajomość regulaminu. +

- Minimum 17 lat. +

- Brak ostrzeżeń na forum. +

-  Aktywność na forum. -

Nick: Jester Qrines
Imię: Damian
Czas, który możesz poświęcić na forum: No tutaj bywa różnie. Jest okres, że mogę przebywać nawet 8h dziennie, a jest okres, gdy nie ma mnie kilka dni.
Doświadczenie: Doświadczenia jako takiego nie mam. Nigdy nie byłem profesjonalnym redaktorem i nigdy nie myślałem, aby takim być. Całe swoje doświadczenie opieram właśnie na takich forach internetowych, jak i również przez pewien okres w swoim życiu prowadziłem bloga.
Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać redaktorem?: Tutaj nie chodzi o to dlaczego ja powinienem zostać, lecz co mnie zmotywowało do podjęcia próby. Już od pewnego czasu udzielam się trochę w dziale redakcji, co też możecie zauważyć. Od pewnego czasu zauważyłem, że chłopaki nie mają na tyle czasu, aby zamieszczać w odpowiednim czasie tematy typu "Pytanie dnia", "Suchar", dlatego podjąłem decyzję, że spróbuję swoich sił i postanowię im pomóc.
Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): Wydaje mi się, że ósemka będzie optymalną skalą.
Przykładowy artykuł: Kliknij na mnie!
Kontakt: Forum oraz Steam.

• Lubię to! 1

Posted

Co tu dużo mówić? Jako redaktor go przyjmuje z miejsca (xd), ale chyba tak nie mogę, więc zacznijmy.

Jesterek jest bardzo aktywny, jego prace są ładne, osoba ogarnięta i rozważna, wszystkie wymagania spełnione. Jestem na tak!

• Super! 1

giphy.gif

Posted

Osobiście nie mam nic przeciwko, ale chciałbym poznać jeszcze opinie takich osób jak @ Karooraz @ drenn.

• Lubię to! 1

essa3.gif

dbk.gif

Posted

Ja jestem za daniem szansy

Zamieszczone treści w redakcji ma na  bardzo wysokim poziomie i są bardzo ciekawe.

Widać, że chęci ma. To się bardzo chwali

Każda para rąk jest przydatna, trzeba korzystać skoro chłop ma zapał.

• Super! 1

psotna.gif.3b2f8084ccad82e60845d36d3388d

Posted (edited)

Zwlekałem do czasu aż wypowiedzą się inni, którzy będą bardziej obojętni względem niego ale nie pykło.

Zacznijmy od tego, że @ Jester Qrinesjest zdecydowanie zbyt skromny, co może nieco go blokować przy pisaniu. Myślę, że trzeba tu więcej wiary w siebie.

Idźmy dalej. Wprowadził dość ciekawą alternatywę w postaci swojej serii o muzykach, która sama w sobie zachęca do czytania. W przypadku jakichś recenzji czy wiadomości ze świata z samego tytułu można nieraz wywnioskować co znajdzie się w tekście. W jego serii tego nie ma i im dalej czytasz, tym bardziej chcesz brnąć w to dalej. Co za tym idzie, uważam że jeśli zechce, to będzie miał mnóstwo nowych pomysłów na które ja nigdy w życiu bym nie wpadł w swojej pysze.

Teksty, które tworzy są w 100% spójne oraz poprawne stylistycznie, ortograficznie i interpunkcyjnie co jest rzadkością w naszych czasach (zwłaszcza w internecie). Jego ewentualne błędy są raczej na poziomie przypadkowego przesunięcia palca  niż braku wiedzy.

Zdecydowaną wadą jest tutaj publiczne wyśmiewanie ludzi gdy robią coś głupiego, jak chociażby ostatnia akcja z panem, który jedyne co potrafił napisać o swoim problemie to "nie działa mi". Ale gdybym za to ganił wyszedłbym na hipokrytę, gdyż sam lubię męczyć i drażnić ludzi, więc odpuszczam ten temat. Zresztą nie robi tego wulgarnie i nie ma to wpływu na jego pracę.

Pomijając to potrafi się z niemal każdym dogadać, więc nie sądzę by były jakieś problemy.

I na koniec zostawmy sam fakt, że siedzi z nami mimo iż ma do wyboru mnóstwo innych teoretycznie lepszych stron, trzeba docenić lojalność, czyż nie?

Tak więc podsumowując, jestem za tym aby wkroczył w nasze grono.

Edited by drenn
  • Woow! 3

spacer.png

Posted

Zgłoś się do obecnych redaktorów w celu ewentualnych ustaleń (KTO? CO? KIEDY? GDZIE?).

h2k_podanie_przyjete.png

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie

essa3.gif

dbk.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Create New...