Jump to content
Skolim

PRZEPRASZAM

Recommended Posts

Posted

Nie wiem gdzie to napisać więc z góry przepraszam.

Więc Tak

Myślałem nad tym długo i chciałbym przeprosić za moje wcześniejsze zachowanie wiem, że na winiłem i ciężko będzie mi to odpracować ale przepraszam. Przez ten czas co mnie nie było przemyślałem wszystko na spokojnie i naprawdę żałuje. Chciałbym wszystko zacząć od nowa i nie chce z nikim się więcej kłócić. Jest mi ciężko w życiu prywatnym i mogę się czasami źle zachować, dziwnie dobra nie bede juz wam tutaj spowiadal sie z problemow prywatnych. Z keeminem wyjaśniłem mam nadzieje wszystko na pw i zakopałem topór wojenny i tak chciałbym ze wszystkimi zakopać topór i chciałbym podziękować osobą które dały mi 2 szanse i mnie wspierają. 

• Lubię to! 1
  • Super! 1
  • Haha! 2

08120077169850351239.png

Posted

Mocne słowa jak na 13 latka :D

• Lubię to! 2
  • Super! 2
  • Woow! 1
  • Grr! 1

Posted

Nie chce miec z nikim kosy i odpracowac to poprotu

08120077169850351239.png

Posted
41 minut temu, dbk napisał:

Mocne słowa jak na 13 latka :D

A @ keeemin><to co? Też 13 lat xd

• Super! 1
  • Haha! 1

spacer.png

Posted

Nie każdy umie przeprosić. Dobrze, że postanowiłeś to napisać.

giphy.gif

Posted

Tak jak wspomniał @ keeemin><. Nie każdy potrafi przeprosić na tle publicznym a wiek to tylko liczba :D 

81917282_554146321857437_2849226599167950848_n.png

Posted

Każdy ma problemy w życiu prywatnym, ale to nie powód do robienia dymów

Posted

Nie rozumiem takich tematów zakładanych przez was...
W sensie trochu rozumu, jeżeli zawiniłeś danej osobie przeproś ją osobiście, taki temat nie ma sensu i większego pożytku, w internecie można napisać wszystko bez konsekwencji i nawet bez uczuć.

Jak chcesz przeprosić to udowodnij to swoim zachowaniem a nie przepraszasz, bo jeżeli napisałeś ten temat a za 3 dni lub za kilka tygodni będziesz robić to samo, to twoje przeprosiny są o dupę rozbić.
Udowodnij nam na przyszłość że zrozumiałeś swój błąd i nie rób cyrków, takie metody do niczego nie prowadzą, chyba że jesteś typkiem co lubi zbierać warny tak samo jak ktoś kolekcjonuje znaczki no to wtedy nic na to nie poradzę ;).

Temat zamykam.

• Lubię to! 1

imageproxy (1).gifimageproxy.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Create New...