Jump to content

Ranking Serwerowy!

Już nie musisz wchodzić na serwer żeby zobaczyć czy ktoś cię wyprzedził w topce!
miej wszystko pod ręką wchodząc na naszą stronę ze statystykami ! Kliknij
Poniżej, aby przejść do strony!.

Przejdź do strony

Nowy szablon na forum

Pojawił się nowy styl, a wraz z nim nowe możliwości rozwoju dla naszej sieci! Zajrzyj do
poniższego tematu, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Czytaj wiecej

Nowy szablon na forum

Pojawił się nowy styl, a wraz z nim nowe możliwości rozwoju dla naszej sieci! Zajrzyj do
poniższego tematu, aby dowiedzieć się więcej informacji.

Czytaj wiecej
VIP NA NASZYCH SERWERACH ZA DODANIE W NICKU ---> How2kill.pl
Pawelek

[ODRZUCONE] Podanie :P

Recommended Posts

Posted
Nick: Pawełek
Imię: Paweł
Czas, który możesz poświęcić na forum: Za dużo nie ma co spędzać bo mało się dzieje, ale jakoś 2-3h, jeśli pojawi się opcja że będę musiał częściej zaglądać, to nie ma problemu.
Doświadczenie: Wiele razy byłem redaktorem, nawet na dość dużych sieciach.
Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać redaktorem?: Chce pomóc,i przełożyć swój czas wolny w coś pożytecznego. 
Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): 9, wiadomo zawsze wkradnie sie jakiś błąd, ale jeśli pisze na komputerze to poprawiam.
Przykładowy artykuł: Mam ich wiele na poprzedniej sieci, ale dostałem bana.... Długa historia. Jeśli uda mi się jakoś zdobyć to podrzucę potem.
Kontakt: Discod/ts3/forum/fb

original.gif

Posted

Twierdzisz, że masz wiele prac, jednak dostałeś bana. A co to ma ze sobą wspólnego? Jeżeli na prawdę chcesz zostać redaktorem, a nie posiadać tylko kolorek to udziel się w dziale redakcji i pokaż kilka swoich prac. Ja nie uznaję czegoś takiego, że mam prace na innej sieci. Jeżeli chcę się dostać na redaktora to potrafię się wybić czymś nowym, a nie przenosić starocie. Do momentu aż nie ujrzę twoich prac jestem na NIE!

471496920_AcoriBanner.png.47909debb3872b4382266e57bf9e62af.png

Posted

Niestety nie spełniasz większości wymagań.

Jeżeli Ci zależy to posiedź z nami, nabij posty i wykaż się w dziale redakcji.

h2k_podanie_odrzucone.png.5413a76d7291818389198f88cc9dfbeb.png

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie

fIlvfqI.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...