Jump to content
cloudn

[Anime movie] Koe no Katachi

Recommended Posts

Posted

Witam.

Dopiero co u was zawitałem, ale zauważyłem, że macie bardzo ciekawy dział, którego jeszcze na żadnym forum nie widziałem i postanowiłem się zaangażować w jakiś sposób.

Co prawda, to anime oglądałem chyba ze 3 razy i na dodatek baaardzo dawno, lecz wciąż mnie "jara" i postanowiłem się nim podzielić z wami.

Jeśli ktoś w jakimś stopniu lubi melodramaty lub romanse, to właśnie Koe no Katachi jest dla was idealne. Sam zwykle wolałem filmy akcji, drastyczne, czy może horrory, ale to naprawdę rzuciło na mnie swój urok, i nie żałuję.

Opowiada o dziewczynce (imieniem Shouko), która jest głucha i trudno jest jej nawiązać relacje z rówieśnikami.

Pewien chłopak, a dokładnie Shouya Ishida, postanowił nękać i gnębić głuchą koleżankę z klasy, żeby popisać się przed innymi. Jak chyba każdemu, dziewczynce zrobiło się przykro, była zmuszona do powiedzenia o tym jej mamie. Sprawa doszła do grona pedagogicznego w szkole, chłopak miał problemy, większość również się od niego odwróciła. 

[...]

Dalej może nie będę Wam spoilerował, gorąco polecam poświęcić czas na ten krótki filmik anime, macie możliwość praktycznie wszędzie go obejrzeć.

Niżej macie przestawione inne informacje.

Gatunki: Dramat, Romans, Szkoła, Shounen.

Czas trwania: 2 godziny, 10 minut.

Przedział wiekowy: 13+

Znalezione obrazy dla zapytania koe no katachiZnalezione obrazy dla zapytania koe no katachi

• Lubię to! 4

Posted

Tak mi się jakoś przypomniało :D

• Super! 1

sygna.gif

Posted

Jutro być może obejrzę. 

• Lubię to! 1

spacer.png

Posted
17 minut temu, drenn napisał:

Jutro być może obejrzę. 

Jeszcze nie oglądałeś takiego dzieła sztuki animowanej? :P

• Lubię to! 1

4.gif.29bd5057da2caca7e4429350a52221ce.gif

1549562339_2.gif.86d77b8382575b383e1e6e217da5429f.gif

a.gif

Posted
55 minut temu, cloudn napisał:

Przedział wiekowy: 13+

Nawet jeżeli oficjalnie taki jest to niestety w mojej ocenie nie jest to dobry wiek. Anime pokazuje pewne problemy i niestety osoba w tym wieku nie będzie wstanie do końca zrozumieć wszystkiego - jest bardzo smutne i potrafi wywołać łzy.

Mimo wszystko polecam każdemu jednak radzę zapatrzeć się w chusteczki lub papier toaletowy do oczków oraz noska.

• Lubię to! 1
  • Woow! 1

43900175612791117459 (1).gif

Posted

Ten wyżej to ma mocnego downa, kto tak uważa łapka w górę XD

• Lubię to! 2
  • Haha! 1

Posted
9 godzin temu, Taxooh napisał:

Jeszcze nie oglądałeś takiego dzieła sztuki animowanej? :P

Nawet nie wiedziałem o jego istnieniu.

spacer.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Create New...