Jump to content
Zaaxel

Serwer dobrych czasów!

Recommended Posts

Posted

Siemka, wychodzę do Was z pytaniem odnośnie tego, na jakim serwerze CS 1.6 chcielibyście grać? Zamierzam stworzyć serwer, ale nie chcę robić go pod siebie (nie każdy może mieć takie upodobania). Wolę, by serwer pasował dla większości i cieszyć się grą na nim wraz z Wami.

Na początku miałem plany postawienia serwera typu COD MOD:

• Max 201 lvl
  • 2 sloty na perki, z czego drugi od któregoś poziomu (VIP od razu)
  • Nie dużo klas, ale zbalansowanych
  • Kilka jedynie klas premium
  • Dodatki kosmetyczne
  • Ciekawe RS
  • Eventy okolicznościowe oraz comiesięczne

Po utworzeniu serwera i powolnym jego kreowaniu pomyślałem o starych czasach, gdy Surf władał serwerami. Chciałem przekształcić serwer na: Surf + BF2, gdzie byłoby w sumie fajnie, oraz  Surf + COD, gdzie byłoby tylko 5 klas zwykłych i 2 premium. Teraz wychodzę z pytaniem do Was, o to jaki byście woleli? Na sieci nie ma żadnego serwera CS 1.6. Serwery typu DD2, 4MAPS, 3MAPS, 4FUN wydają się oklepane ale przecież na takich najwięcej gra osób. Napiszcie mi co sądzicie o moich dwóch pierwszych pomysłach... W sumie trzech bo Surf + BF2 i SUrf + COD to dwa pomysły :D 

Dajcie mi znać jaki serwer chcielibyście zobaczyć na sieci. A także jaki zapadł Wam w pamięć.

• Super! 1

Posted (edited)

nie znam się na cs 1.6 wiec nie pomoge mordo.

ale pograł bym ffa ze skinami

Edited by nowleusz
  • Lubię to! 1

Posted

Ja wiem, że w 1.6 stary dobry dd2 jest opłacalny nadal. Cod mod też dość ciekawą opcją.

• Lubię to! 1

psotna.gif.3b2f8084ccad82e60845d36d3388d

Posted
31 minut temu, nowleusz napisał:

nie znam się na cs 1.6 wiec nie pomoge mordo.

ale pograł bym ffa ze skinami

Skiny to podstawa w czasach CS:GO

Mógłbym zrobić z normalnym wyborem skinów, gdzie skiny VIP'ów byłyby widoczne z trzeciej osoby.

Albo zrobić tak, że podczas gry można wydropić skrzynkę. Kilka skrzynek i klucze lub bez nich. Otworzona skrzynia daje nam losowego skina, gdzie nie byłoby podziału na zwykłe i VIP, a na rzadkość gdzie skiny widoczne z trzeciej osoby byłyby trudniejsze do zdobycia. Jakaś waluta premium za którą można by było wystawiać na wirtualny rynek.

8 minut temu, Karo napisał:

Ja wiem, że w 1.6 stary dobry dd2 jest opłacalny nadal. Cod mod też dość ciekawą opcją.

Co do DD2, to jak wyżej ale można też urozmaicić o elementy kosmetyczne czy też funkcjonowanie jak dodanie pluginu na rangi BF2 gdyby taki bardziej odpowiadał.

Posted

Najpierw przedstaw na jakiej stawce serwer będzie stał mówię o reklamie bo jeżeli na najniższej czyli: 3.00zł dzienne to nawet nie otwieraj bo nie ma to jakiegokolwiek sensu :)

Ogólnie jak masz dobrą paczkę (mam na myśli swoją lub kupowana) nie gotowca z internetu to polecam: DD2 Classic, Cod Mod, GO MOD ewentualnie jakieś zombie, ale do tych modów polecam stawkę dzienna minimum 15-25zł inaczej nawet się za to nie bierz bo serwer stać będzie pusty w czym kompletnie nie widzę sensu :)

Jeżeli potrzebujesz jakąś paczke odezwij się posiadam kilka fajnych 😏

Pozdrawiam! 

• Lubię to! 1

Posted

Za niedługo powstanie serwer z cs 1.6 na dniach ale moznaby bylo ogarnąć jeszcze jakiś tylko jak tworzyć serwer to go trzeba zasponsorowac i prowadzić A nie postawić i zostawić.

81917282_554146321857437_2849226599167950848_n.png

Posted
Godzinę temu, Najka napisał:

Najpierw przedstaw na jakiej stawce serwer będzie stał mówię o reklamie bo jeżeli na najniższej czyli: 3.00zł dzienne to nawet nie otwieraj bo nie ma to jakiegokolwiek sensu :)

Ogólnie jak masz dobrą paczkę (mam na myśli swoją lub kupowana) nie gotowca z internetu to polecam: DD2 Classic, Cod Mod, GO MOD ewentualnie jakieś zombie, ale do tych modów polecam stawkę dzienna minimum 15-25zł inaczej nawet się za to nie bierz bo serwer stać będzie pusty w czym kompletnie nie widzę sensu :)

Jeżeli potrzebujesz jakąś paczke odezwij się posiadam kilka fajnych 😏

Pozdrawiam! 

Chciałem napisać dokładnie to samo.

Od siebie dodam, że dd2 wymaga mniejszej wiedzy w AMXX i jest mniej kosztowny, ale też z drugiej strony mało zarabia. 

Fajne są cod mody gdzie gracze prócz różnych premium kupują też lvl, niw wymaga też od adminów super znawstwa na czitach, bo grają tam zwykle słabi gracze. Trzeba tylko pilnować regulaminu.

Podobnie jest z zombie modem.

Jednak te 2 ostatnie wymagają zainwestowania kilku stów by w ogóle byli tam ludzie.

• Lubię to! 1

spacer.png

Posted

Teraz sam nie posiadam CS 1.6 ale gdy w niego grałem i co mi się kojarzy z serwerami to zombie mod i fajnie by było go jeszcze raz zobaczyć :P 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Create New...