Jump to content
y0ung

[ODRZUCONE] Podanie na moderatora y0ung

Recommended Posts

Posted

Nick: @ y0ung AWP
Imię: Daniel
Czas, który możesz poświęcić na forum: 2-5h dziennie w weekendy dłużej,
Doświadczenie (opisz,  jeżeli tak): Doświadczenia nie mam ale zawsze trzeba spróbować,
Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem?: Chciałbym w końcu "poznać ten temat" i pomóc obecnej administracji bo z tego co widać aktualnie nie wyrabiają,
Kontakt:Facebook,Steam.

Może i nie mam 200 postów ale jestem zdania ,że nabijanie bez sensownych postów nie ma sensu.

Pozdrawiam y0ung

Guest
Posted

Aktualnie jestem na Nie

+/- Wiek

- Doświadczenie (a raczej jego brak) 

- Jest już 2 moderatorów, a forum nie jest aktywne 24/7 zeby byla potrzeba przyjąć jeszcze jednego moda

Wytłumacz mi w jakim sensie nie wyrabiamy na forum, bo to mnie normalnie zaciekawiło. 

Posted (edited)
14 godzin temu, y0ung napisał:

nabijanie bez sensownych postów nie ma sensu.

No fakt, zazwyczaj coś co jest bezsensowne to nie ma sensu, brawo za odkrycie xD

14 godzin temu, y0ung napisał:

pomóc obecnej administracji bo z tego co widać aktualnie nie wyrabiają

To jest podanie na moderatora, nie administratora.  Z tego co wiem to zieloni sobie radzą dobrze, więc coś ściemniasz. 

Nie spełniasz też wymagań, które są dość proste do zrealizowania.

Twój wiek mnie nie intetesuje, bo przykład @ keeemin><pokazał,  że to rzeczywiście tylko cyferki.

Doświadczenie też mi lata,  bo trudna posada to nie jest. 

Niestety nadal ci nie ufam po twojej poprzedniej akcji, za którą wyleciałeś stąd z hukiem i jeszcze miałeś czelność pyskować.

Chociaż później się opanowałeś  i przeprosiłeś, to na plus.

No wybacz, ale wolałbym abyś chociaż spełniał wymogi zawarte w podaniu, wtedy może zmienię zdanie.  A póki co jestem przeciwny.

I proszę wszystkich by nie pisali "nie trzeba już modów, ci co są sobie radzą". 

Skoro rekrutacja jest otwarta to znaczy, że są potrzebni. Wystarczy, że jeden zrobi sobie wolne i drugi już zostaje sam. Im więcej ich jest tym lepiej, bo wtedy jest większa szansa, że niemal zawsze w ciągu 24h będzie ktoś z nich aktywny i pomoże. 

@ HubeK 3 MapsNie wiem o co się pan złościsz, bo o tobie nikt nawet słowa nie napisał xD

Edited by drenn
  • Lubię to! 1
  • Super! 1
  • Haha! 1

spacer.png

Posted

Zmiana sieci dla serwerka oraz brak zainteresowania skłania mnie do odrzucenia podania.

81917282_554146321857437_2849226599167950848_n.png

Posted

h2k_podanie_odrzucone.png.5413a76d7291818389198f88cc9dfbeb.png

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie

81917282_554146321857437_2849226599167950848_n.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Create New...