Jump to content
fabeNitooo

[UB] Prośba o UB - fabeNitooo

Recommended Posts

Posted

Twój Nick: fabeNitooo

Twój SteamID: STEAM_0:0:457198963

Nick admina banującego: SoNaR

Serwer na którym zostałeś zbanowany: ONLY MIRAGE

Powód otrzymania bana: Spamowanie na Chacie/Mikrofonem 

Pełna Data (Godzina, Dzień): ok. godziny 10:20 02.02.2020

Mapa: Mirage

Opis Sytuacji: A więc tak grałem sobie na serwerze, po czym na serwerze był cheater, administrator SoNaR był sobie na obserwatorze i cheater strzelał przez smoki, zamiast SoNaR wpisać w konsoli sm_ban <nick> <czas w minutach> <powod> to on wpisal to na czacie i cheater wyszedł szybko z serwera, a ja wtedy napisałem "serio nie potrafisz zbanować ?", SoNaR odpowiedział "to do mnie fabenito", ja odpisałem "Wystarczy wpisać w konsoli sm_ban <nick> <czas w minutach> <powod>" SoNaR odpowiedział: "tak, zobaczymy" po czym zbanował gracza którego nie chciał a później zbanował mnie i zbanował tak dwóch graczy i z powodem jeszcze śmiesznym, ponieważ na chacie głosowym używałem mikrofonu bo rozmawiałem z gościem który do każdego podskakiwał i wyzywał każdego, a na chacie pisałem tylko z SoNaRem. Moim zdaniem ten człowiek nie nadaje się na administratora, dlatego proszę o zabranie mu uprawnień administratora bo zostałem niesłusznie zbanowany. Pozdrawiam fabeNitooo

• Lubię to! 1

Posted

Z powodu że SB nie działa użytkownik zostanie w jak najszybszym czasie odbanowany.
Co do zdarzenia... 
obejrzałem demo i stwierdzam że admin SoNaR niesłusznie zbanował Ciebie oraz drugiego gracza (kubusia jak dobrze pamiętam) więc pomimo że drugi gracz nie napisał odwołania się od bana i tak go dostanie.
Opis sytuacji jest zgodny z prawdą. Postaram się jak najszybciej skontaktować się z SoNaRem i z właścicielem serwera. 

Pozdrawiam 

• Lubię to! 2

Posted

h2k_unban.png

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Create New...