Jump to content
drenn

#317 Pytanie na dziś

Recommended Posts

Posted

6vq3hn7.png

Czy często chorujesz?

spacer.png

Posted

Zdaje mi się, że było te pytanie niedawno albo tracę poczucie czasu ale jak już to choruję 2 razy do roku tak konkretnie np angina. Takich przeziębień nie liczę bo i tak wtedy normalnie prosperuje :)

• Lubię to! 1

Amor Patriae Nostra Lex

2f5a48b9afe1a2d7.gif

Posted

Tak jak kompan wyżej chyba ostatnio widziałem gdzieś to pytanie. (Chyba że już w szpitalu za często bywam). Z natury zdarza mi się jak każdemu. Jakieś lekkie przeziębienie raz na rok. Natomiast ostatni brak zdrowia to można powiedzieć, że na własne życzenie. 

• Lubię to! 1

sygna.gif

Posted

Mnie niestety dopadła gorsza choroba niż zwykłe przeziębienie i grypa. Dlatego też można zauważyć że o wiele mniej jestem online od jakiegoś czasu :smutno:

• Lubię to! 1

76561198423513331.png

Posted

Niezbyt często, co najwyżej jakieś przeziębienie lub kaszel bo z tych bardziej poważnych chorób to było ostatnio jakieś 4 lata temu 

• Lubię to! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Create New...