Jump to content
Spyder

[ODRZUCONE] Podanie na Moderatora- Spyder

Recommended Posts

Posted

Nick: Spyder
Imię: Tomasz
Czas, który możesz poświęcić na forum: Zależy od obowiązków. Myślę, że 2/3 godziny aktualnie dam radę. Za dużo w tym momencie pracy tutaj nie ma.
Doświadczenie (opisz,  jeżeli tak):  Gdy byłem młodszy prowadziłem z dwójką znajomych forum o piłce nożnej i drugie ogólne o tematyce sportowej. Niestety już one nie istnieję z powodu braku czasu i obowiązków szkoły i pracy. 
Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem?: Brakuje moderatorów na forum. Doświadczenie posiadam, jedynie to kwestia przypomnienia. Chęć pomocy i współpracy.

Wiem, że na ten moment moje wymagania na rangę są w 99% nie spełnione. 

Kontakt: fb, steam, ts3, nawet na upartego gg się znajdzie.

Posted

Według mnie szansę można dać. Jednak z całym szacunkiem ale aktualnie forum jest w takiej sytuacji, że nie jest potrzebny kolejny moderator. Jeżeli aktywność wzrośnie i będzie na tyle pracy, że będzie potrzebna kolejna osoba i ów użytkownik będzie nadal chętny do współpracy to wtedy jestem za daniem mu szansy. W chwili obecnej z mojej opinii mija się to z celem. Pozdrawiam!

sygna.gif

Posted

Jestem na NIE

Samo podanie jest co prawda śmieszne, do tego Wesoły jak narazie daje sobie radę sam więc nie widzę potrzebny żeby rekrutować moderatorów.

Przeczytaj sobie wymagania na Moderatora

200 postów w tym ty masz tylko 5 

Aktywność na forum też jej u ciebie nie ma masz tylko 6h czasu online.

Użytkownicy cię nie znają daj im szansę się najpierw poznać.

No jednym słowem na NIE

BAJA BONGO1.png.1ed9b814890771d05f61e4dfb2ee32ae.png

Posted

Witaj. Co do samego podania to wszystko jest w nim ok. Co do pomocy to z pewnością by się przydała gdyż mógłbym zająć się również innymi rzeczami może bardziej istotniejszymi dla rozwoju forum niż wyszukiwanie i zamykanie tematów. Jednak te 5 postów nic o Tobie nie mówi. Wolałbym byś udzielał się, dał się poznać. Podstawą jest wzbudzenie zaufania i sprawdzenie rzetelności osoby kandydującej- u Ciebie nie da się tego wykonać więc na ten moment podanie odrzucam.

• Lubię to! 1

Amor Patriae Nostra Lex

2f5a48b9afe1a2d7.gif

Posted

h2k_podanie_odrzucone.png.5413a76d7291818389198f88cc9dfbeb.png

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie

Amor Patriae Nostra Lex

2f5a48b9afe1a2d7.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Create New...