Jump to content

Recommended Posts

Posted

Witam,

Myślę że w arenach chodzi głównie o potrenowanie swojego aima, a nie bezsensowne raszowanie po punkty żeby wygrać mapkę. Myślę że dodanie do regulaminu punktu dotyczącego zakazu raszowania poprawiło by rozgrywke na serwerze jak i cześć ludzi przestało by się denerwować grając tam bo ktoś ich zraszował A grając tam codziennie widzę jak dużo ludzi się przez to denerwuje.

Pozdrawiam 😉

Posted

Podpisuje sie pod tym, totalny zakaz rushowania:) 

Posted
  • fajny pomysł   ja jestem na TAK

Posted
46 minut temu, MisMenn napisał:

Podpisuje sie pod tym, totalny zakaz rushowania:) 

Całkowity zakaz rushowania nie ma

sensu, ponieważ jest wiele kampiących/afczących graczy. 

Więc co do wypowiedzi MisMenn'a jestem totalnie na NIE. 

Dodatkowo nie dałoby się tego do końca skontrolować(chyba że któryś z was będzie non-stop siedział na spectcie przeglądając arenki czy ktoś nie rashuje:P) a gracze i tak by płakali że ktoś rashuje/kampi:} 

Chyba że na serwer zostałby dodany plugin anty-rush, który zabijał by graczy po przekroczeniu połowy ale zdaję mi się że dość spora ilość graczy by odeszła. 

Jak już to można dodać punkt w regulaminie że rush jest dozwolony po jakimś tam czasie, a jeśli gracz zgłasza/płaczę/bulwersuje się na czacie /czacie głosowym to po to masz admina by reagować na takie sytuacje. 

• Lubię to! 1

ᕙ[・۝・]ᕗᕙ( • ‿ • )ᕗ୧(^ 〰 ^)୨

ʕっ•ᴥ•ʔっ(づ ̄ ³ ̄)づ

(*˘︶˘*).。*♡

(◕ᴗ◕✿)

^_^

Posted

No właśnie chciałem dodać że można by było zrobić że po 10 sekundach można zraszowac bo te afki sie zdarzają A co do

kampiacych to też jest to zakazane w regulaminie,  z tego co pamiętam to runda trwa 20 sekund więc do tych 10 sekund można byłoby poczekać A jak dalej nic to wtedy rush

A co do spectowania to wczorajszy dzień praktycznie cały czas spectowalem bo było to potrzebne więc dla mnie nie ma problemu 🙂

• Lubię to! 1

Posted

Trenowanie aima powinno odbywać się na każdej odległości. Na arenkach trenuje się też refleks, spostrzegawczość jak i element zaskoczenia. Nie będzie wprowadzonego zakazu rushowania.

Amor Patriae Nostra Lex

2f5a48b9afe1a2d7.gif

Posted

h2k_propozycja_odrzucona.png

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie

Amor Patriae Nostra Lex

2f5a48b9afe1a2d7.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Create New...