Jump to content
FVCK_L1FE

Podanie na chatmoda: FR1CK_L1FE

Recommended Posts

Posted (edited)

Nick w grze: FR1CK_L1FE

Godziny spędzone na serwerze: 4d

Dlaczego chcesz być chatmodem: na serwerze czasami nie ma kogoś z administracji i często pojawiają się śmieszkowie którzy np ciągle przeklinają A z racji że dosyć często gram byłbym w stanie dopilnować chatu. Przede wszystkim chcę pomagać serwerowi oraz graczom.

Doświadczenie: byłem administratorem pewnego serweru który się rozpadł, grało na nim około 60 osób więc zdobyłem jakieś doświadczenie.

Coś o sobie: Nazywam się szymon jak napisałem wyżej mam 14 lat, mieszkam w województwie Lubelskim. Chce dostać od was szansę ponieważ pierwszy raz moje podanie nie zostało przyjęte gdyż łatwo się denerwowałem przyznaje Ale po upływie czasu zmieniłem się i jestem gotów podołać temu wyzwaniu.

Nick na discord / steam: ●FR1CK●L1FE●

Edited by FVCK_L1FE

Posted

Oczywiście ja jestem przeciwny.

Nie spełniasz podstawowych wymagań wiekowych,  z tego co mówili inni jesteś toksyczny.

Nie wspomnę,  że co rusz łamiesz regulamin poprzez zakopywanie innych w spawnie itp.

• Lubię to! 1

spacer.png

Posted

Na spawnie zrobiłeś dobrą robotę. Może i się starasz ale nie ma co ukrywać, że wcześniej i to nawet dość niedawno potrafiłeś być toksyczny i nie chodzi mi tu o sytuację z drennem czy też innymi bitymi graczami ale sam sposób bycia. Z 2 strony czatmod to  jest funkcja którą polega jedynie na pilnowaniu czatu. Mam co do Ciebie naprawdę mieszane uczucia bo idzie się z Tobą dogadać ale chyba wolałbym widzieć naprawdę Twoją poprawę.

• Super! 1

Amor Patriae Nostra Lex

2f5a48b9afe1a2d7.gif

Posted (edited)

Tutaj zgodzę się z wesołym, ma racje co do tego ze byłeś toxic bo wypychałeś graczy AFK ze spawnu i ich zabijałeś itd. Takich sytuacji było więcej z tego co mi wiadomo. Niekoniecznie z wypychaniem ze spawnu ale ogolnie z biciem.

Udzielasz się dosyć często na chacie i jesteś chyba codziennie aktywny wiec jeżeli się starasz i zobaczymy twoją poprawę na jeszcze lepsze niż teraz i nie będzie na ciebie skarg to ja jak najbardziej jestem za. 

662CAD02-56A1-4B24-9F0E-58B58E4B1EF0.jpeg

Edited by KNOX
  • Lubię to! 1

Posted (edited)

Tak jak pisali u góry drenn, wesoły i knox ostatnio troche na broiłeś, lecz porównać to co jest teraz z tym co było kiedyś no ja widzę poprawę nie duża lecz widze. Często sie udzielasz to fakt, starasz sie, a to sie chwali. Wyrobiłeś sobie nie za dobrą opinie na serwerze no to minus. Może warto dać ci sznase?

Ja jestem na TAK, lecz moim zdaniem można byłoby dać ci taki okres próbny abys wykazał się, ( nie jako chatmod, tak poprostu abyś wykazał sie bardziej) pokazał trochę większa poprawę. 

To wszystko z mojej strony.

Edited by Pandaxpx
  • Lubię to! 1

Posted

Nie widze cie jako chatmoda z takich zachowaniem + nie spelniasz wymagan. Odrzucam

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Create New...