Jump to content
.Flow

[ODRZUCONE] Podanie na admina .Flow

Recommended Posts

Posted (edited)
  • Imię: Jakub
  • Nick z gry: .Flow
  • Czy byłeś adminem na innych serwerach:  Tak, byłem adminem na innych serverach.
  • SteamID: STEAM_1:0:463642658
  • Link do Steam: https://steamcommunity.com/id/hajperrooodobryyyygraczinio/
  • Link do GT: https://www.gametracker.com/player/.Flow/145.239.236.193:27080/
  • Znajomość SM (0-10):  7/10
  • Czy znasz regulamin w stopniu perfekcyjnym?: Regulamin znam w stopniu perfekcyjnym.
  • Kilka zdań o Sobie: Mam na imię Jakub. Gram na waszym serverze już spory okres czasu. W giereczce mam przegrane ponad 4kh. 
  • Dlaczego Ty: Jestem częstym bywalcem servera ONLY MIRAGE i bardzo często spotykam się z sytuacjami ,gdzie na serverze nie ma aktywnego żadnego z adminów. Potrafię grać w cs'a i odróżnienie skillowego gracza od tego latającego na cheatach. Wydaje mi się ,że wiele graczy mnie kojarzy na servie. Liczę na rozpatrzenie mojego podania pozytywnie. 
Edited by .Flow
Błąd
  • Lubię to! 1
  • Super! 2

Posted (edited)

Bardzo często można ujrzeć gracza na serwerze, oraz rozpoznaje cheaterów  i od razu powiadamia adminów o tych oszustach. Myślę że szanse każdy powinien dostać. Jestem na tak. 

Edited by Sagar
  • Super! 1

Posted

Flow jest bardzo przyjazny, myślę że będzie dobrym adminem i będzie spełniał swoje obowiązki bez nadużywania przywilejów 🙂

• Super! 1

Posted

Myślę ze to dobry pomysł, często jest na serverku, miły, sprawiedliwy 🙂

• Super! 1

Posted

Myślę że .Flow będzie sprawnie wykonywał swoje obowiązki w roli admina. Jest graczem którego często widuje na serwerze i jest osobą sprawiedliwą. 

• Super! 1

Posted

Może i flow jest przyjaznym gracze, ale ma swoje za uszami i przeszłości był nerwowy. Na tą chwilę nie mam takiego zaufania do gracza żeby dać mu admina, nwet próbnego.

Odrzucam.

Posted

h2k_podanie_odrzucone.png.5413a76d7291818389198f88cc9dfbeb.png

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O nas

How2Kill to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Create New...